Patarkit del telefono uz mazdaug ~700Lt

OMMM rase:

[quote]Klaidingas ispudis kad telefona rinksies is daugelio wariantu.Labai klaidingas.Nesenai pats pirkau.Rinkaus is dwieju wiena.Nokia 6100 ar 7210.Pasirinkau septiniuke.Nes.Keicias dangciai.Yra radija.Zaislas ir tiek.Po puses metu parduosiu.Nes atsibos.Ir taip wisada
[/quote]

Nu nesu melomanas tiems telefonams, madu nesivaikau ir ten tu visu funkciju nelyginu viena su kita. Uztenka tiek kiek ju reikia naudojimui. Pavyzdziui tokio dalyko kaip radijas telefone - tai man tikrai nereikia, nes nzn kada klausyciau. Geriau masinoje ar namuose svaru garsa klausyti. Niekutis, bet kaip kam naudingas… Mirkt

FAustux007XPi rase:

[quote]s55…ir pinigu dar daug atliks
[/quote]

Nu pasiziurejau mano salygas tenkina ir kaina nedidele.
Siaip perzvelgiau tuos modeliukus kur jus cia minejot. Tai tiktu ir S55.
Dar tureciau prasyma turinciu T610 (ar kitus su foto-galimybe, kur telpu i kaina) gal gali atsiusti nuotraukas padarytas su tais modeliukais. Idomu kaip kokybe ir siaip po kelis komentarus (kiek laiko akumas ir pan.)… [email protected]

Thanks Alus

viskas atgyvena labai greitai tampa tik tada,kai ja padarome tokia.Bet kazkodel zmones naudoja ir jiem gerai(kad ir 3310).O visokiems ten dazelinokams ar mokinukams pasirodyti pries darugus ar panasiai niekas neitinka.Pritariu,asmeniskai man telefono isvaizda turi itakos.O daugelis del tel.isvaizdos ir tariamos texnologijos nusipeza,bet cia grynai ju reikalas ir kiekvienas turi savo asmenine nuomone.Bet is daugelio mastymo juokas ima…ir tiek

Pirksi nokia, tai tikrai nesigailesi! Tavo ribotiem poreikiam tikrai uzteks tu galimybiu, kur siuloma pvz 6100!Šypsena sekmes renkantis!

pagal rodiklius - SE T610, bet dizainas Nežinau. Paziurek dar kitas noskas, ne tik 6100. 3100, 3200, 3300 ir 6 klases 6610, o gal ir 7250i Kietas

nokia 3200 jai zinoma nori su fotiku uz tokia kaina.

Se t610Taip

Pirk t610

As tai siulyciau t610 arba v65. Sagemas visgi dar pazangesnis modelis Taip Nebijokit sagemu - jie nesikandzioja! Laimingas

T610 seip dizainas nekoks nekoks.Ar neismesi pinigu pirkdamas ji,daug navarotu,kuriu greiciausiai nenaudosi.Na,bet tavo reikalas

aisku kad SE t610TaipGerai