patarkit del stereo audio sistemos namams.

patarkit del stereo audio sistemos namams.

garso sistema stereo. 80% butu klausoma muzika (konkretaus stiliaus nepropoguoju pagrinde european top 20, ivairaus stiliaus seni gabalai), 20 proc. ziurimi DVD/DivX filmai, zaidziami zaidimai. Pagrinde prijungtas prie PC (bent artimiausiu metu, ateityje gal dasipirksiu koki DVD stacionaru grotuva, bet bent siuo metu nera tam reikalo, vistiek telikas mazos istrizaines, cd kolekcija lygi nuliuiCha cha, o be to namie yrra internetas neproblema parsisiust mp3 geros kokybes 192 kbps ir auksciau). Galvoju apie Gale3040 koloneles (kaina 990 Lt), kiek teko girdeti atsiliepimu gan gerai ishgroja aukstus ir vidutinius, bet truksta zemu (o gal normaliai ten viskas pas jas su tais zemais???), tokiu atveju dasimesciau subwoofer’i 3080W (890 Lt.). kaina sumoje vien uz plikas koloneles kolkas gaunasi 1880 Lt. Tai dabar ir nzn kas geriau ar gale+subwoofer’is, ar kokios aukstesnes klases brangesnes koloneles uz ~1800 Lt???

Del stiprintuvo dar nesu apsisprendes, cia priklausys nuo to kuri varianta apsispresiu realizuot (i si klausima atsakymas man ir labiausiai rupi kuri sistema geriau?), tadu jau reiks klausyt kas sujomis graziai groja.

P.S. noriu nuspresti ko konkreciai ir tiksliai noriu ir tada jau aiti i parduotuve, nes suma gan nemaza su stirpium ir ladais gautusi, be to esu gan nesunkiai per/su -kalbamasŠypsena, kad neisiulyto man to ko man galbut visiskai nereikia

[quote]kaina sumoje vien uz plikas koloneles kolkas gaunasi 1880 Lt.
[/quote]
supranti, prie tokios kainos, pavyzdžiui, žvejybiniai kabliukai Belzer už Lt.80 - juk vienas juokas, a ne? pirk, ką … geri kabliukai Šypsena

supranti, prie tokios kainos, pavyzdžiui, žvejybiniai kabliukai Belzer už Lt.80 - juk vienas juokas, a ne? pirk, ką … geri kabliukai Šypsena

[/quote]

Nu blyn,zmogus klausia apie aparatura patarimo… o tu ka zvejys??? Zveju forumas kitur…Jei nezinai ka rashyti tai nerashyk nieko…

Matai, už tokią sumą jis gali įsigyti visą žvejojimo įrangą, ir netgi pripučiamą neblogą valtelę, gerą palapinę, meškeres … nejaugi nebūtų man dėkingas, kad jam akis atvėriau. Cha cha

[quote]o tu ka zvejys?
[/quote]
NeNeNe nei už ką

NeNeNe nei už ką

[/quote]

O visgi jis nori uz panashia suma isigyti audio technikos.

NeNeNe nei už ką

[/quote]

o ka siulai? tik nesiulyk radiotechnikos ok… bet bendru atveju man vistiek idomu kas geriau ar koloneles gerai grojancios aukstus ir vidutinius+subwooferis, ar koloneles be subo uz tokia kaina

P.S. pirksiu aparatura kuria paliksiu savo vaikam arba kai apkursiu peciu kurensiu, nesiruosiu kas 2-5 metus pirkt nauja, neturiu tiek pinigu kad metyt ant bele ko, bet ir neturiu tiek bei nesu koks ishprotejes audiofilas kad pirkt kazka tai hi-end, lempine aparatura ar pansiai, manau kad uz ~3000 Lt (be DVD/CD grotuvo) mane pilnai tenkintu

Na, prie koloneliu Gale3040 ir subwooferio Gale3080W manau puikiai tiktu kuris nors is siu Harman Kardon stereo stiprintuvu-imtuvu: HK3370, HK3380, HK3470 arba HK3480, nes jie visi turi papildoma isejima, skirta prijungti aktyvu subwooferi. O ju kaina yra nuo 1290 iki 1670Lt., beje parduotuveje http://www.beolita.lt/ HK3370 ir HK3470 stiprintuvams yra taikoma 20% nuolaida. O siaip placiau apie siuos visus stiprintuvus gali pasiziureti cia: http://international.harmankardon.com/products/?display=product_line&a
mp;cat=REC&ser=STR&prod=HK%203470/230&sType=&language=
ENGLISH

arba cia:
http://www.harmankardon.com/series.asp?Ser=STR&cat=REC&sType=C

To robkez_:Tai va,klausiau as tas Gale 3040,-kai rinkausi sau koloneles,tai zinok nepatiko .Mazesniam kambariui jos gal ir nieko,be to ju kaina nedidele,bet man butent nepatiko nes zemo daznio visiskai nerasta,klausiausi ju parduotuvei"accapela". Tiesa jos buvo pajungtos nuo A.V resiverio…Galbut prijungus prie tikro 2 kanalu stiprintuvo garsas pageretu.? Zodziu sau ieskojau ilgai ir nuobodziai,rinkausi is eltax liberty,tu paciu Gale 3040,mission gamos,infinity.Ir supratau,kad kokybes ir kainos santykis geriausias pas Mission m-74 kurias ir nusipirkau.Esu tikrai patenkintas ,ir manau,kad jos tikrai geresnes ir zemu ir vidutiniu dazniu atzvilgiu uz Gale 3040.
Idejau linka kur pats rasiau atsiliepima http://www.stereo.ru/profile_notes.php?tree_id=59&product_id=12202
Musuose mokejau 1150lt,ne tiek it daug…
O del tu papildomu kolonkiu,tai manau turint tokias dvi “puse velnio” veliau galima dasipirkti koki suba jei megsti kina ziureti.O del muzikos esu visada uz dvi geresnes kokybes konolnkes,negu kruva pigesnes 5.1 ,ar creativu “piscialku”.
Bet velgi,patarciau pirkti paprasta stiprintuva su 4 isejimais,nes A.V multifunkcinis resiveris muzikai klausyti nelabai tinka Ne Tai aikvaizdu,nes buvau parsineses ne viena ir jungiant prie tu paciu kolonkiu garsas tikrai buvo paprasto stiprintuvo naudai(nors jis ir pigesnis) Taigi sumokejes uz koki resiveri Yamaha 5.1uz 1500lt,nebutinai gausi kokybe kuri gali isgauti is kokio denon stereo integrated uz 1000lt.O geriausiai sulygink nuejes i parduotuve,paprasyk ,kad tavo isrinktas kolonkes pajungti prie A.V 5.1 paskui prie stereo integrated ir spek ka pasirinksi? Manau stereo integrated…

Geriausia eiti per parduotuves su savo CD ir klausyti. Priklauso kiek zadi skirti visam komplektui. Jei kolonelems gali skirti "tik" iki 1800, manau dirstelk i Tannoy su stiprintuvu Cambridge Audio Azur 640A. Na bet tokiai sistemai tikrai reikia ir gero grotuvo. Jeigu klausai muzika is kompo manau uztenka ir Gale koloneliu.
Visi cia gali pareiksti tik subjektyvia nuomone. Kaip jau minejau geriausia eiti ir paciam klauyti. Is asmenines patirties: Man nepatiko nei Harman/Kardon su JBL ar Infinity, nei Denon, Cambridge Audio su Gale ar Tannoy.
Jei megsti svelnia muzika imk Cabasse ar Triangle koloneles ir svelnu Cambridge Audio stiprintuva, jei megsti grieztesni skambesi atkreipk demesi i NAD stiprintuvus.

Vienas bichas is sio forumo gamina atrodo gana geros kokybes koloneles. Galbut vertetu ju paklausyti…

Klausem mes to bico kolonkes kur gamina,tai zinoma kokybe nebloga,tiesa klausiau tik viena komplekta uz 1400lt,tai sunku objektyviai vertinti.Bat vaizdas toks,kad klausant jas per modifikuota "Cembridza" didelio ispudzio nepaliko,bet pilnai manau atitinka savo kaina…Zinoma,kad gal uz ta kaina galima galvoti apie gamyklines kokias tannoi,bet…
Zinoma tik tiek,kad tas vaikinas tikrai deda brangesnsius komponentus(morel ir pan,a la hi -end) nei ta kaina atitinkanciose gamyklinese sistemose,tiesiog kaip gaunas jas suderinti,pagaminti korpusa,paskaiciuoti turius,pagalvoti apie fazika tai cia jau kita kalba.-Apsisprendimas jums ir nesakau,kad negalima gerai pagaminti,manau ir pagaminama,tiesiog turbut galutinis variantas nevisada aiskus paciam kurejui.
O uz tokia kaina Hi-end aisku nebus .stebuklo taip pat nei is pirktiniu gamykliniu,nei is namudiniu.

na dekui uz patarimus, ash taip ir galvojau pirkt stereo stipreka, bet supratau kad ir kiek cia beskaityciau ivairius review forumus, vistiek vienintelis ir patikrintas geras budas ait ir klausyt, reiks taip ir daryt…bet uz patarimus vistiek aciu Alus Alus bent zinau kuria linkme toliau eiti

Šiame forume, bent jau anksčiau, buvo specų, kurie gali pagaminti stereo sistemą. Manau būtų geriausias variantas. Kaip ir Kaudio vadinosi tas žmogus, tiksliai neatsimenu.Sėkmės

as irgi turejau mission gamineli m73, mokejau 850lt, tikrai neblogai grojo, ir isvaizda nebloga. Kaskada maximoj maciau m74 gal is ten pirkai?
Bet kad Gale zemu labai mazai tai nesutikciau, jei kambarys nera labai didelis tai visai normaliai, aisku galios trukumas yra…
P.S: as pats tikiuosi pasitaupyt pinigeliu ir i kaudio kreiptis del koloneliu, manau tikrai verta.

TO Lorenso_ :Matyt saviskes senokai pirkai dabar jas uz kokius 620 galima gauti…O 74 skiriasi nuo ju papilomais draiveriais ir didesniu efektingu turiu kas turi itaka skambejimui,o toms “gale” tai tolokai manau net iki 73 modelio.As saviskes emiau ogminoi kaip nekeista,bet tik todel ,kad padare gera nuolaida.Cha cha

marka24----

saviskes as pries 2 metus buvau pirkes, zinau kad daba ju kainos mazesnes. Is esmes jos skamba taip pat kaip m74, tik galios kurkas maziau as jas norejau pirkt, taciau, mano kambariui tuomet 73 pakako. Mission tikrai neblogas dezutes gamina, ateity mazu vel ju gamineli reiks isigyt…Nekaltas

gal geriau neklausyk tokiu koloneliu, tada pirksi 1800 ir galvosi bufa nusipirksiu ateityj…
man tai buvo galvojau Gale gale tik gale…bet pajungem dar palyginumui triangle Polaris (2000lt) ir…ejau traukti papildomus litusŠypsena

Teko klausyt polaris 108, tikrai liuks skambesys Taip

P.S: kur mission koloneliu galima rast Lietuvoj? Kaskaip vel usinorejau m73 isigyt Nekaltas

To lorenso_paziurek ogminoi ten periodiskai uzveza…paskutini kart maciau M-73 "Madoi" ten ogmina virsui.