Patarimas merginoms

Tai jei patare-taip ir padaryk …

Jus neturit ka det ant musuLiežuvis

liuks patarimas,ir Geraibernas,kuris taip pataria merginai,nes visame site matau tiesos…

NESAMONE Ne

Ne viskas taip paprasta , kaip gali pasirodyti ish pirmo zhvilgsnio Šypsena

jei taip ir toliau man seksis su jais kaip ir dabar…tai imsiu tikrai deti…Kanda Kanda Kanda

Atsiprasau, bet koks tikslasNekaltas?

Mano poziuris ir atsakymas butu gan pesimistiskas- kodel jie(aisku,nevisi)pastoviai spjauna ant musu,negi jie kada stengiasi taip kaip mes?gerai,sutinku,is pradziu,jie buna romantikai,o kur tai dingsta veliau?Nekaltas o mes kazkodel,visada svajojam,mylime,stengiames,dziaugiames,kol jie tuo metu tusinasi su draugais,ir deda ant musu…Nekaltas taigi,koks tikslas?nezinau,atsakyciau,buti tokiom pat Kiaulė kaip ir jiems,bet is kitos puses,taip zemai pulti nesinori…

O as kazkada girdejau is vaikino-pati zinai, kad mums reikia tik sexo, bet mes delto nekalti, mus tokius sukure gamta. Ir butent del to esame kiaules!
Ir tegul jie nesako-kodel merginos tokios bjaurios pasidariusios! Ogi todel, kad jie mus tokias padaro! Taip !!! !!!

TaipTaipTaipva va-apie tai as ir kalbuMirkt

bet jie visada atranda sau pasiteisinimusMirkt

visaj geras posakisGeraiCha chaTik ne ant visu as dejus…

nieko nemanau, apskritai man daba galva skauda… Liūdnas

Vaistai nepades? Nežinau

Kartais gerai, bet kai daznai taip elgiesi, tai pradeda kenkti sveikatai Taip

Tokia iseitis yra lengviausia, bet nemanau, kad geriausia

miegas - geriausias vaistas Šypsena ir paskritai, organizmas stiprus, kam ji silpnint vaistais, pats susidoros Šypsena

Hmmmm kazkoks keistas patarimas … ir ka gi mes ant tu merginu "dedam" …

Manau kiekvienas vaikinas turetu merginai nors po viena patarima…

Mano butu toks - "Bukit aktyvesnes ir ryztingesnes… maziau drovios" nes nieko nera seksualiau kai mergina pati rodo iniciatyva Šypsena xixi Šypsena

Ciao

reik det, tik ant tu kurie tau ne prie sirdies Laimingas