Pataranavo :D

Pataranavo :smiley:

Pasirodo, kad jau trecia fotke merso dalyvacijos Apsvaigęs JuokiasiBet sitos nebuvo Ne Laimingas

Gaudyti pasprukusio avarijos kaltininko išskubėjo kiti Vilniuje patruliavę policijos ekipažai. Tačiau vienų jų irgi tykojo nelaimė. Žalgirio g. ir Kalvarijų g. sankryžoje jis susidūrė su S klasės automobiliu “Mercedes Benz”. Skaitykite daugiau: 15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/savaitgali o-beprotybe-vilniuje-prabangus-mercedes-taranavo-policijos-ekipaza-suz eisti-policijos-patruliai-vienas-itariamasis-uzdarytas-i-arestine-59-2 14694#ixzz1tUmMMgYX

kaip tik mačiau viską iškart po veiksmo Kalvarijų/Žalgirio g. Cha cha

Net idomu pasidare, nuo kada mentai stabdo sioj vietoj, jug uz 200/300 metru sustojimas yra, ar tik patys nepazeide su tokiais stabdymais? Nekaltas

Sustojimas? Perėja ten yra. O va šitoj vietoj, jie už nežymaus kalniuko sustoję. Gerai atsinešant ten jų nė velnio nesimatė. Patys kalti.

Nu jo uz perejos sustojimas, kur radaras kabo, seniai padarytas, bet autikai geleziaku nevaziuoja. Tas sustojimassuplanuotas trulikam is santaru, bet taip ir liko tuscias Cha cha

istikruju zinos kaip stabdyti vidury kelio ir rasyti baudas.

gera daliwacijE Gerai Kietas Valio Klasta

jo jo. mentai cia kalciausi - ne lakstantys debilai, o mentai Juokiasi

pastebejot, tam tikras paradoksas: 10 kartu baustas, (tikriausiai) girtas ir (tikriausiai) dvigubai virsydamas greiti (tikriausiai) nusikaltelis atsitrenkia i stovinti policininku automobili, taciau 80% komentuojanciu si ivyki naujienu portaluose - dziaugiasi, kad nukentejo policininkai arba mazu maziausiai juos kaltina sustojus ‘nevietoje’. Nors kita vertus, kuom as cia stebiuosi…

nu tai ka ir reikejo irodyti - tauta debileja Cha cha

Visi po truputį debilėja. Čia jau nieko nepadarys.

LS, na jeigu mersas būtų tpsknt respektabilus - AMG, ar bent 500, tai mentus kaltintų visas 100 proc. komentatorių Cha cha tokie jau tie komentatoriai Cha cha

Cele - as mersu respektabilume nesu labai stiprus. Zinau tik kad nespektabiliausi dazniausiai vairuojami neigaliuju, matyt jie patogiausi zmonems su trukumais.

LS, velnias žino, kas ten ir kaip vairavo. Preziumuoju ir aš, kad maždaug atitinka tavo aprašymą. Nepateisinu. Bet nekaltinti policijos - irgi nesigauna. Aš ten kasdien po 2 kartus pravažiuoju ir būtent už to nežymaus kalniuko pasistabdyti - visiškai neprotinga. Ten jau 100-120 atvažiuojant ne kažką matai, kas už jo bus. Taip kad…

Auris, nu matai, tokioje situacijoje (atvaziuojant 100-120 km/h) piktintis, kad uz kalniuko stovi policija, tai tas pats, kas mirstant nuo plauciu vezio piktintis, kad cigareciu neuzdraudzia Europos Komisija. Arba ryte skaudant galvai piktintis, kad alkoholiu prekiaujama viesai. Arba paemus kredita piktintis, kad ji reikia grazinti… Nes viena diena ten policija, o kita diena gal sugedes automobilis su dviem vaikais ant galines sedynes stoves…

FYI, ten maždaug 70 proc. važiuoja 100 kmh. Be abejo, tu teisus. Iš kitos pusės - “galvojančios” turi būti abi pusės, tiek atvažiuojantys, tiek stovintys kažkur. Vėlgi, konkrečiai šiuo atveju ir konkrečiai šioje vietoje (laiku, kai judėjimas ten tikrai nėra mažas), stabdyti būtent ten, kai už kelių šimtų metrų praplatėjimas saugus - ne man suprasti tokį sprendimą.

Auris, tai zinau…pats daug metu gyvenau D. Riesej, kol neuzp. kamsciai ir persikrausciau i vileika. Tai dabar vaziuoju 100 km/h batoru ir mane visi lenkia… Sutinku, turi mastyt abi puses. Ir tikrai neapeliuoju i policininku toliaregiskuma stabdyti masinas tokiose vietose. Tiesiog uzkliuvo tai, kad zmonese jauciasi tam tikra piktdziuga del to, kad policijos masina kazkas sudauze. Gal but man sekasi keliuose, taciau dar niekada nesijauciau nesaziningai nubaustas policijos…

Mjo, kvaila džiaugtis, iš mūsų pačių pinigų visa tai atsistos.