Pasveikinkime The_Crow

Dekui dekui visiems uz sveikinimus kai tik padarysiu foto tai ir imesiu nes kolkas dar tik rankpinigius palikau tad pasiimsiu savo sparniukus ciut veliau o alutis bus per meeta ateinanti ketvirtadieni. O Lobo juk suvalkija kitoj nemuno pusej nei sargenai Cha chazodziu bus Alus tikrai bus ir logo jau link finisho eina zodziu darysim meetabus gerai Taip Labas Labas

GeraiTLs kurkas pikciau uz RF Taip

As ir pamaniau tortadienis, bet naujas moto kur kas geriau! o geriausia kai tavo mergina tau gimtadiernio proga padovanoja koki moto! Taigi kad kelelis nedulketu Crow, linkiu kad sezonas praeitu be liudnu nuotykiu!

oi gersim gersim… Cha chasveikinu sefas… Gerai

vo geras Šypsena Gerai galim pasveikint ir su kubatūros padidėjimu. Šypsena

remas nevirintas ? nes 90% tu kurie cia LT tai virinti… o ir suvirinti lievai laiko. bet tikekimas kad pas tave viskas ciki. p.s. 929 jau parduotas Šypsenasekmes Gerai

Oi šita dalika jis tikriausiai žino (kad su rėmais biški problemu yra) tad tikriausiai gerai apžiurėjo Šypsena ane crow? Laimingas

Taip aha ir remas neskiles ir prabegas nedidelis ir raktu komplektas originalus ir siaip saldaininis aparatas na bet kaip sako po pirmo eksplotacijos men. matysim daugiau bet siaip manyciau bus viskas liuks Gerai

liuks sakiau kad tau parduoti ji man nelabai apsimoka liuks tada na ant pavasario ir gixeris isvaziuos tik va man klausimas toks a ko tu pastovios drauges neisitaisai a tai kaip cigonas su tais arkliais paskui ir liksi tik su kortu malka Cha cha Labas

beja,kokios spalvos? raudonos? Šypsena

Taipaha randonas tik va blin ko tai man vis taip gyvenime nutinka na nelabai prie sirdies man ta raudona spalva nes tamsias labiau megstu ir va tik randi moca kuris tinka tau ir patinka va se tau kad nori ir raudonas Juokiasi zodziu matyt toks likimas Nekaltas

xex…tu rf’a perdažei iš raudonos? Šypsena šito nesiruoši? Cha cha

ir RF ir sita Taipruosiuos ir vel viska pagal savo kaip chebra sako dizaineriskas mintis padaryt jau sugalvojau kas kaip tik va 1000 litu mest balon del isvaizdos kol viskas visai sveika nelabai apsimoka kai jau kada apibrozdinsiu kada tai ir pasidarysiu kaip sirdele geis o dabar pirmam sezonui bus ir taip gerai tik ratlankius nupoliruosiu ir vsio

Oba da viens Cha cha Šypsena Su Nauja technika, kad laikytu ir viskas zb butu Mirkt Alus Gerai

as turiu CRF’a supermoto, man pakeitinet visai zjb, su vienu palaxtai kelis men, su kitu vel kelis… svarbu nuo geresnio ant blogesnio nesest ir viskas ciki Šypsena

norejau sulaukti patvirtinimo is paties Crow… na tai sveikinu isigyjus monstra! tikiuosi esi pasiruoses ji valdyti Mirkt kai perdarinesi isore, butinai uzklijuok lipdukus WidowMaker Gerai na bent jau as taip daryciau Cha cha