Pastovus duju perteklius - normalu?

Pastovus duju perteklius - normalu?

Auginu ne pirma suni, bet tiek taip ir pastoviai gazo nebudavo is nieko. Kai ateina vakaras, mano 5men. Kurtshare pradeda leisti "ora" is kito galo be perstojo. Neimanoma buti tame paciame kambary, pastoviai reikia vedinti, niekas nepadeda, nes tai nesiliauja kokia valanda… Nebegaliu jos imti visur su savim, nes labai nemalonu, kai visi pastoviai turi begti is kambario, pradzioje visiem buvo juokinga, dabar jau nebe.
Ar tai normalu? 5men. jau nebe "kudikis", neturetu pusti pilvo kas vakara.
Maitinu "Nutra Gold - Holistic formulas - puppy large breed".
Ar verta rimtai susirupinti ir vezti pas vetus?
Aciu

Aš manau kad nenormalu. Ar įsisavina maistą normaliai, kokios išskyros, ar viskas visiškai normalu? Nepadeda probiotikų davimas?

Aš tai pirmiausiai paduočiau Enterofermento.

Na, bet kokiu atveju, vidurių pūtimas rodo, kad žarnyne vyksta nepageidaujami procesai. Puvimas žarnyne padidėja, kai yra netoleruojamos kažkokios sudedamosios maistinės medžiagos.

"Jei pilve jums uraganas tai padės espumizanas…"

O jei rimtai, tei reikėtų atsirinkti, kas visgi provokuoja tą dalyką…

Ismatos normalios, nors kartais atrodo, kad ju kiekis galetu buti mazesnis, kita vertus - tai dar suniukas, ji daug eda ir daugiau tustinasi. Probiotiku neduodu. Ji gauna tik sava maista, kartais vitamino C ir papildus sanariams (Vetzyme - "Flexible Joint").
Enterofermento turiu, bet naudodavau ji tik kai viduriuodavo. Patariat duoti kasdien ir stebeti ar sumazes isenamu duju daznumas?
Esu girdejus, kad panasus atvejis buvo vienam labrikui, bet jam dar ir nemalonus kvapas buvo is burnos, liepe sukelti vemima, nes itare svetimkuni organizme - bingo. Issauke vemima ir suniukas isveme kazkoki apipuvusi ir pakitusi svetimkuni. Is Upes skrandzio nesijaucia jokio nemalonaus kvapo.

[quote] O jei rimtai, tei reikėtų atsirinkti, kas visgi provokuoja tą dalyką…
[/quote]

Kaip tai padaryti?
Gal bandyti keisti maista?

Ar visada vidurius pučia tik vakare? Ką jis valgo po pietų tokio, ko negauna ryte? Matyt kažkas yra kitko, nes kitu atveju jam viduriu pūstų visą dieną.

Vakare tiesiog daugiau sueda, bet nieko daugiau.
Pagalvojau, kad mano pastebejimas gali buti netikslus, juk diena man paskaitos, nemie nebunu, o vakare, budama namie ar nusivedusi ja kazkur, atrkereipiu demesi.

Aš keisčiau maistą. Mūsų auksinė merga buvo nuo mažens maitinama Proformance maistu (ėriena su ryžiais), kai buvo kokių 7 mėn. mėginom pakeist į NN, tai kai dėjo perstPavargęsUfff… Manėm - dėl maisto pakeitimo, reikia palaukti, ko prisitaikys, bet per mėn. taip ir neprisitaikė… Tada grįžom prie senojo maistelio ir viskas susitvarkė praktiškai per savaitęŠypsenaGeraiApkabinimas

Gerai Aukso zodziai, kam sert fermentus ar kt.?jei nevirskina maisto? pasikeitei maista ir ramu Mirkt

Tam, kad susireguliuotų žarnyno mikroflora, kuri padeda virškinti maistą.

Auksinis patarimas… Tikrai bus ramu pakeitus maistą? O į kokį reikėtų keisti? Kur garantija, kad bus "ramu"?

yra maistu sensitive, arba sergantiems virsk. trakto bedomis, taivat. o po to gali bandyt pagal sudeti skirtinga.
Shiuo atveju su fermentais gali buti taip pat ,kaip ir su hormonais, kol seri, tol gerai, o po to vel kruva bedu + pastovus fermentu naudojimas mazina savu fermentu gamyba.

I kokios firmos ir sudeties maista keitet?

Aš vis tik manyčiau, kad tokios bėdos susijusios su maistu. Vis tik Nutra Gold dabar yra Holistic ir gal šuns organizmas tiesiog nepriima esančių daržovių maiste. Šiuo atveju siūlyčiau keisti maistą į ne holistinį, gal netgi ėriena su ryžiais. Žinoma ir enterofermentas nepakanktų.

Pas mumis panašiai buvo nuo NG Large breed, pakeitus maistelį viskas pasibaigė. Beja, nuo NN tokių dalykų nebuvo, tai aš tam kartui žolytes NG’de apkaltinau.

Na aš tai pirmiausia enterofermentų pavartočiau ir stebėčiau. Jeigu nepadės,tik tuomet keisčiau maistą. Enterofermentai dar niekam nepakenkė, o maistų kaitaliojimas nėra toks nekenksmingas - kol persivesi, kol adaptuosis prie naujo, o jeigu naujasis dar labiau netiks…
Maniškiai NG Holistic valgo jau ilgiau nei pusę metų. Niekada nepastebėjau, kad pūstų jiems pilvus ar kad su išmatom būtų kas netvarkoj. Bet mano tai nenormalūs - kai Taline sodą turėjom jie kas dieną surydavo po kelis kilogramus obuolių ir kriaušių ir visiškai gerai jausdavosi po to.Baisus

Šiaip tai anksčiau kai dar nebuvo NG, aš šeriau Nutra Nuggets aviena su ryžiais. Gerai maistas, pasakysiu. Puiki sudėtis, labai tiko, jeigu atsisakyčiau Goldo, tai grįžčiau būtent prie to. Nuo jo mažai kakodavo, jis labai gerai į kūną ėjo, šerdavosi šunys minimaliai.Gerai

Negali būti kaip su hormonais, nes tai visiškai skirtingi dalykai.
"Enterofermentas" - tai tik preparato pavadinimas. O sudėtis - laktobacilos. Nei šuns, nei žmogaus organizmas jų negamina, jos turi patekti į organizmą iš išorės.

mano senbernarui panaši problema buvo, kai buvom gavę maišą NG Holistic suaugusiems šunims. tik tiek, kad pilvą pūsdavo ne išimtinai vakare. tai maniau, kad jam per riebus tas maistas, nes formulė buvo ne large breed Nekaltas bet dabar ėda tik procentu liesesnį ir tokių bėdų nėra Negal sakau irgi būtent daržovių įvairovė netiko tame maiste…

Jau trys zmones cia ir 4 i privata parase, kad nuo NG ta pati problema ju sunim buvo, daugoka Nekaltas
Gal iskart keisti maista. Enterofermanto, taip pat pradesiu duoti.
Kiek kartu per diena duoti? Du kartus po viena arb. saukst.?

Gerai