Pastebejau, kad klaipedieciai graziausi....

graziu merginu ira visur.13metu pragivenau panevezy,ir mergu tikraj ten ira graziu,dabar gyvenu jau 3 metus siauliuose ir cia tajpat ira merginu nuostabiu.tad jej 2 miestuose is dvieju kur gyvenau ira graziu panu,taj tas tik paneigia kad tik butent klajpedoi graziausios merginosŠypsenasutinku klajpedoi ira graziu mergu bet tikraj jos nera kazkokios visos ipatingos vien todel kad ira is klpŠypsenanelogiska skirstiti merginu grozio pagal taj kur jos gyvena.

jo jo jo…klaipedos panos pacios graziausios…i siaip ti ne tik Klaipedos,visos zemaites yra grazios…bent jau grazesnes nei aukstaites…Taip Taip Taip

GeraiTaipLabas

Gal…bet siaip mes visi savaip esame grazusCha chaLaimingas

visur yra visokiu… gal tu tiesiog ant tokiu ten "uzsokai"? Liežuvis

pritariu Mejle’i! Klp bernai patys graziausi - ta jau senaj teko pastebet. Nekaltas Tik ne visiem galvoj vienodaj koshes duota… Nekaltas Niam niam
dar kalbant apie Klajpieda, tai Klp be savo graziu bernu dar ir seip grazus miestas yr, ypac I Širdis Klp senamiestis! Laimingas

Whatever… Nežinau

Jei ne UOGOS ir ne NUOGOS dzuku mergos butu GRYBAICha chaCha cha
o seip visur yra labai fainu tiek panu, tiek vakinukuMirkt

Kiekvienas uz gimta miesta…Nežinau

Jo Klaipeda rulezŠypsena As irgi is Klaipedos. Paziurekit foto, na tikiuosi ivaizdzio viso nesugadinsiu Drovus

O kuris miestas ‘krutesnis’? Vilnius ar Kaunas?
Eilinis floodasNekaltas

ir as taip manau…

apsurdas… gal ir grazus klaipedieciai nzn, bet tokiu yra visur

nu as is klp, bet man vln bachooraj grazesni Myliu tiksliau vln daugiau sutinku tokiu, kurie atitiktu mano skoni Cha cha

Nevisai. Graziausios klaipedietes, o graziausi vilnieciai!!!!!!!
P.s. Siaip tai as klaipediete…JuokiasiJuokiasi

As absoliuciai su tvimi sutinku! JuokiasiCha cha Vadinasi ne viena as taip galvoju…DrovusGerai

o man visur ir visi grazusLiežuvis Šypsena

na dekui dekui, stengsimes taip ir toliau… Nekaltas

nemanau kad logiska yra skirstyt zmoniu grozi pagal ju gyvenamaja vieta.gal tiesiog tuo metu sutikai klp daug graziu zmoniu.be to grozis labai individuali savoka Šypsena