Pastebejau, kad klaipedieciai graziausi....

Pastebejau, kad klaipedieciai graziausi…

Nesamone, tu turbut is Klaipedos neisvaziuosi kad taip sakai… Tu matys nebuvai Zhiezhmariuose Šypsena

daug kas i grozhi zhiuri pagal stiliu,tai apie mazhesnius miestu ir nekalba,nors ash ish klp,bet man labiau prie shirdies vilniechiai,nes jie draugishkesni negu klaipediechiai.

eilinis bereikalingas fleimas… Blogai

Vaikinukai Cha cha

nemanau. Nors velniop visus siuos vertinimus Šypsena, juk visi mes turim savo skonius, Meile Šypsena

Galiu 100% pasakyti, kad tu neesi vilniete Šypsena. Ir is bendravimo, ir is isvaizdos Šypsena

kad grazhiausi zhmones yra klajpediechiai!Apakęs
aishq zhinau kad grozhis neskirstomas miestajs,bet su kiek klaipediechiu esu bendravus visi tikraj labaj grazhus ir faini.
kas pritars?Mirkt

kad klaipedietes grazios tai tikrai Taip

Nu nzn,man taj visuose miestuose grazus vajkinukaj Šypsena

I don’t care…

kvaila skirstyt pagal miestus Blogai
nepažystu nieko iš klaipėdos (nieko tikrvoėj nepažystu) Ne

O kitur nera?Nekaltas Hmmmm … Nekaltas

man atrodo ash aishkiai pabrezhiau kad grozhis neskirtomas miestajs…NekaltasLiežuvis

aishq yra grahziu zhmoniu ir kituose miestuose,bet klajpedoj ypachMirktLiežuvis

ooOOooo…kas be ko ApakęsTaipTaipTaipJuokiasi
kas tiesa tas ne melas Juokiasi TaipTaipTaip

klaipeda valdo! Šypsena

nors ash buvau tokios ishvados priejus, kad klaipedoj merginos grazhiausios, o vilniuj - vaikinai shauniausi Liežuvis Šypsena
(tik kiti miestai neisizheiskit, che tik mano asmenine nuomoneMirkt)

na del vaikinu tikrai nesidomejau, bet klaipedietes tai tikrai visai nieko

Klaipedos panos rulz Gerai Tik vienas zmogutis isbare mane, kad negalima zmoniu skirstyt pagal miestus…Šypsena Kiekvienam mieste yra fainu zmogeliuku Apkabinimas

O man Panevezhietes labiau…Apkabinimas Nekaltas
Klp tik wiena karta buwau…ir merginu tik Baisu machiau…turbut wisos Myliu buwo pasislepusios…Cha cha

klaipeda jega! TaipTaipGeraiGerai

Netikiu… Ne

niu man… tej teko buti klp hyper maximoj… draugo mociutei i palanga tv tipo ten pirkom… tai pardaveju bendravimas truputi pergeras Cha cha mano draugas sake… man nepatinka kalipedeciai… jie kalba… e, a girdi bahuras? Cha cha as tix nusijuokdavau! bet pardeje… tas pardavejas akurat! man sako… E! a girdi baxuras? patrauk ta deze… Cha cha