pasnekekit

pasnekekit

ple vakar su amerikancais irc kanale #cars snekejau,tai susinervinau nerealiai,vienu zodziu norejo man iteigti,kad europietiskos masinos yra slamstas,pasirodo Camaro ima 15 litru mieste 100km/h(ne galonu),apie Bmw jie isvis negirdejo,kol vienas pagaliau nusivaipe,kad jo ziniomis 200AG M3 variklis sveria 500 kg,pasirodo,jei mechanine pavaru deze,tai su automatu gali net nesvajoti draginti,ju ziniomis Camaro ir Corvette daro Lamborghini Murcielago uzsimerke,o Saleen S7 0-100km/h-per 1.7s.Kai pasakiau,kad vairuoju Mitsubishi,isvadino riceburner prakeikti rasistai,o pagal juos pati lieviausia amerikanska tacka,atspekit kas…Tai ACURA…

nepanikuok. 80 proc. amerikieciu IQ nedidesnis uz makaku. Vienintelis jiems issigelbejimas - universitetai (tai tiek kiti 20 proc.)

Ko su tais daunais shneket…
…jie savo amerikos zemelapi paruodit negali Cha chaCha chaCha cha
Bet jei rimtai tu mane nustebinai! Apakęs
Maniau kad MB ir BMW ten tikrai zino (nes BMW Z3 tai pas juos gamyna) Aš nekaltas

Tiems avinams pavyko mane sunervinti,dabar galvoju,kaip cia juos sunervinus…Bet ten deja mane palaikanciu nera,puola visiKietas

vopshem ishvadink juos visus nigeriaisCha cha

Pasakyk servery ir porta ir nueisim mes tenais ir duosim jiems ten…Šypsena

Parashyk jiems kad jei jie nepakeis nuomones ape europet. mashinas (o ypac BMW) ash atskrisiu i amerika. Cha cha

kas ce tas ASH snowbet ar tu?

Aishku kad ash Cha cha
Jie ten manes bijo Šypsena

Teisingai,reikes liaupsinti Bin Ladena,tai turetu jiems nepatiktiŠypsenaSakysiu,kad Bin Ladenui nepatinka nei Corvette nei Pontiac Firebird,todel tai demesio nevertos tackosŠypsena

Gerai

tai kosk ten serveris ir portas? pasilinksmint galim Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha ir kanalas kokis?

Atsargiau su tokiom liaupsem! Cha cha Nespesi kompo isjungti, kaip pas Tave ARAS igrius, i uzpakali nuo FTB gaves… Beje, kiek girdejau, O. blin Ladenas tik japoniskus dzipus pripazista. Cha chaCha chaCha cha

O ash V. Bim Laden Cha cha

O jei FTB nesupras? Cha chaCha chaCha cha Po to irodinek, kad ne kupranugaris!..

Bbz zino.Omen.se.eu.dal.net

nu bet tu snowbet ir pavarai ten Šypsena Gerai Gerai apie ta bush’a gavosi Cha cha
Ten as tas dragrace buvau . Paskui ismete mate , nzn del ko , gal del to bush’o. Šypsena

DALnet via twisted.dal.net ar irc.dal.net,port 6661,#cars

tikrai geras zaidas as ji pats zaidziu jau menesi ir man jis labai patinka.