paskutine kelione


paskutine kelione

ir pereinam ant vasaros, uzteks bruzint i sausus autobahn

ble galetu ir cia jau tas sniegas nutirpti, nes tie sipai blt baigia galva isuzti jau Piktas

teoriskai praktiskai galeciau su vasarinem judet Ufff

sitie nokianai yra zebu zebos zeba, jegu jegos jega.

uztai, ir norisi netrynti, atvazinejau 2 nokianai, 2 nexenai kazkokie vasariniai su M+S, 2 nokianai ziemos miegu pramiegojo vasarai ais nexenai tie patys plasmasiniai nemirtingi ir liekanos hankook

ant tarnybinės astros pagal grafiką, barumai 3 visai neūžia arba aš muzikikės per garsiai klausau. o ant avensio žieminiai tigarai per vasarą suksis, nematau prasmės permauti padangų dėl kelių kkm vasaros km. pagydykit mane jei blogai galvoju Nekaltas

pas mane zieminiai irgi nokianai, blt geresniu padangu kolkas neturejas.

aš jau praeita savaitę užsidėjau vasarinęs Ne kažkaip nekilo ranka pirktis naujas žiemines dėl mėnesio

Pernai nuo kovo vidurio su vasara judejau ir problemu nemaciau Šypsena siais metais velniai zino kaip bus Nekaltas

Vakar ant passat uzmotavau vasarines padangas su salyga kad i lauka labai retai isvaziuos

pamacius kokios nuostabios duobes atsiveria kiekviena diena… tai kazkaip net noro nera ant vasariniu r20 pereit Ne

pernai kovo pabaigoj ar balandzio pradzioj vasarines uzdejau, per nakti kai pasnigo, dar taip ekstremaliai nebuvau vairaves

ant tigros vasarinės užmautos… tai nu i nakui. Į garažą neina įvažiuot, nes vos vos kalniukas yra, o dar sniego pilna

issivalei kusplaukius is masinos?

Nebuvau garaže dar Cha cha šiandien bandysiu

Man tai Conti Winter Viking ziemai atidirba su kaupu, nes kaip bura nevazineju po hansus, PL ir UK. Lietuvoj pats gazas. Kaip sakai, bura?

letuvoj is dideles bedos aina ir plasmasines su M+S