paskubekit


paskubekit

rytoj paskutine diena, keiciasi menulis, bus nebetinkamas kopustams raugt Kietas

kai vaikystėje darbuodavaus su kopustų raugimu Ufff kai mažiuks buvau tai įkeldavo į bačką ir braidydavau po kelias valandas, vėliau jau prie “aparato” statydavo Cha cha

O aš per pilnatį įraugiau čia dabar gerai ar blogai Nekaltas

Moterims negalima dalyvauti kopustu raugimo procese Ne

O kodėl negalima ??? Nekaltas

nevyke kopustai bus , jei Moteris dalyvaus raugimo procese Blogaiper pilnati Negerai… bus minksti ir ilgai nesilaikys…

Pigu, skanu ir naudinga.

loreti, solarix atsake Mirkt

laikai tokie atėjo, kai šviežių kopūstų kiaurus metus yra Taip jau kai labai užsigeidi, kelis kilogramus bet kada gali užsiraugti - dar geriau, skonis nenusibos ir ne bėda, jei pages.

is parduotuviniu kopustu suds gaunas, kieti kaip dratai, nors ir lietuviski Kanda

yra tokia veisle “baltarusiski” galvos suplotos biski, tie pac tas raugimui, tik aisku reikia ziuret i menuli, jei per pilnati ceckavosi , tai ir is baltarusisku minksti gausis Blogai

Kur parduotuvej sviezi-jie gi yra long life, kaip ir pomidorai ar svogunai… O mas pomniu dideliais kiekias Rusijoj raugdavom duobese. Nei ten menulio, nei ten recepto-viskas is akies. Visada gaudavos Gerai. Prie minus 48 su kirviu issikirsdavom-sriuba super. Ties, draugelis buvo inkrites i raugimo duobe Juokiasi A vot bobo procese nebudavo, gal todel ir gaudavos, dedavom morku,kmynu, ir spalgenu, druskos dar na glaz.

morkas, kmynus, spanguoles ir as dedu ir dar cukraus biski ir rugsciu obuoliu Valio

Bus skanu Cha cha Mirkt

ypac ant pachmielo sriubike Tūsas Taip

Dotnuvos baltaguziai - Gerai Niam niam

Labai grazi pasaka yra sukurta: Dekite kopustus tik per jauna menuli… Bla bla bla. Kopustams visiskai nusisvilpt ant menulio fazes - isbandyta, irodyta, zinoma. Dedi tada, kai turi laiko ir kai kopustai turguj atpinga Mirkt

netiesa Labas

netiesa. Mano tėvas daugybę metų rašosi kopūstų raugimo receptus ir pamėgino kelis kartus raugti ne laiku, specialiai. Kiekvieną kartą š gavosi. Taigi, pamėgink, tada sakyk

arba nežinai, kaip rauginti kopūstai atrodo, kemši tokius, kaip parduotuvėje įbruka