Pasiutusi pele

Pasiutusi pele

Nei is sio nei is to peles kursiorius persoka is vienos ekrano puses i kita.OS XP.Viskas praskanuota,nieko nerasta.Kodel taip gali buti?

kartais pele ne optine? Nekaltas

BTW: su mano pele tokie dalykai vyxta – neveiksni būna ne tik, kai saulė per langą pašviečia, bet kai ir stalinė lempa į ją pradeda spiginti Cha cha Praktiskai sustingsta… [pelė ne optinė :]

… ir padėta ant šviesą atspindinčio paviršiaus. Padėk ant popieriaus lapo ir tada paskyk ar šokinėja

ir paprasta gali veikt blogai. man buvo su ne optine. jeigu pele ne optine, pakeisk - ji pagedus.

nieko ji nesugedus, paskaityk ka dariniz rashe MirktJei neoptine, tai tuomet ja reikia ishvalyt Mirkt

pas mus univere visos peles jei tik saulute pasviecia per langus neveikia Cha cha saule pridengus t.y seseli dirbant viskas normaliai o jei ant spinduliu pele tarsi sustingsta blogiau ne apsinesus Šypsena peles ne optines…

Tai gal pas jus pelių korpusai šviesai laidūs. Paprasta pelė irgi optiniu principu veikia: besisukantis ratukas su skylutėmis praleidžia šviesą į fotoelementą - taip išgaunamas judesys. Paprastos pelės viduriai: static.howstuffworks.com/gif/mouse2.jpgstatic.howstuffworks.com/gif/mouse9.jpg Kiauros pelės pas jus Cha cha

Man ir taip buna, kai naudoju sviesa atspindinta pada

Xe xe, dabar jau ir man aishku, kad mano zhiurkytei pasidare Cha cha