PASIULYMAS vilniaus autoBanginiams

PASIULYMAS vilniaus autoBanginiams

Tai va turiu toki pasiulyma niekaip nerandu daug norinciu palenktyniauti kartais Plytines kartodrome o dviese neidomu. Tai va galvojau kad cia butu norinciu. Antradieni kokia 6 valanda vakaro ar kas nors nori prisijungti? Parasykit jei kas vaziuosit siap butu gerai iki rytojaus vidurdienio nes isvarau i mokslus o ten neturiu interneto. Bet kokiu atveju as ten busiu laukiami ir jus kad isbandytume savo jegas Cha cha

blemba vaziuotu mano ceripas nors kiek tikrai sulenktiniauciau, bet dejaLiūdnas mano masina skirta tik tik normaliam vaziavimui bet ziurovu tikrai pabuciauNekaltas

Taigi kartais lenktyniauti reikia Taip ,o ne savo masinomis Labas

seip visi normalus zmones dirba iki 17.00val nerealu 18,00valCha cha

Kada tas vakare,ar zinot tixliai iki kiek ten dirba,vakar ten buvau,tai trasa buvo uzsakyta visai dienai,kazkokiafirma svente gimse su paintbolu ir kartais ir daug Alus siandien trasa laisva tik nuo 14:00, o del antradienio nezinau,jei kas zinot,parasykit as sudalyvauciau ir manau dar pora ciuvaku prigriebciau,galetume mini turnyreli padaryt.Lauksiu info Labas

Dirba iki 8 vakaro gerai galim 18.30 as tai atleksiu tada 18.30 gal dar kas atleksit nezinau. Tai va atsijungiu nuo interneto isvaziuoju ir zodziu busiu 18.30 antradieni.