Pasiūlymas dėl "Mano meniu"...

Pasiūlymas dėl "Mano meniu"…

gerai butu.

Na gal ne mažai valgei, bet gal blogai sukramtei KandaKandaKanda ? Cha cha
Kaip tam anekdote "Da x*y ty mažeš - ty že kuskami kladioš"Pavargęs
Na dedu į šalį buterbrodą, nusivalau taukuotus pirštus į užuolaidą ir bandau aiškint - esmė tame, kad įsikeli į "Mano meniu" nuorodą į fotogaleriją pvz "Extremalų foto" (kuri yra "Noriu susipažinti" klube). "Mano meniu" atsiranda užrašas ":: Noriu susipažinti" … Aišku nuoroda į klubą skambės taip pat… Natūralu, kad jas lengva ir sumaišyt bei patekt ne ten kur norėjai… O tai gresia dar keliom sugadintom nervų ląstelėm, beprasidedančiais traukuliais bei pykčio priepuoliais, kuriuos tenka iškęsti šalia esantiems bendradarbiams… žmonai… vaikams… ar nekaltam šuniui… Pavargęs Tikiuosi viską paaiškinau paprastai, primityviai ir visiems suprantamai… Girtas Gal aš jau eisiu verčiau miegot … Labas

atrodo as sian per mazai valgiau, kad kazkaip nieko nesupratauBaisuNekaltasapie ka cia?

Taip , o tai aš pastoviai susibalamūtinu - spaudžiu ant "Noriu susipažinti" - o ten "Extremalų galerija" … PavargęsCha cha

Ir dar. Prie pavadinimo pridėti daugiau info.
Pvz. Noriu susipažinti
Noriu susipažinti :: Foto :: Bare…
Noriu susipažinti :: Meetas 05.03
Nickas :: Antradienio dienoraštis

P.S. Jei per ilgi pavadinimai - karpom kaip ir foto.

Ačiū MirktCha cha

Karminta, kiekvienam savoMirkt Pas mane yra viena temele, jin turi daug zinuciu, uztat butu visai fainai zinot, kai kas nors paraso Gerai Man tik to uztektuCha cha

Abu pasiulymai manau verti demesio Taip Nors siaip mano meniu daugiau klubai ir forumai Drovus

jo man irgi patiktuTaipypac kai temoj keli tukstanciai zinuciu ir ju pastoviai daugeja.ir ant "mano temu" paspaudus galetu rodyti paskutines zinutes…Nekaltas

va, norejau kurti nauja tema, bet radau cia parasyta mano galvoje besisukanti pasiulymaCha cha Ar tikrai, nebutu galima salia mano meniu esanciu atskiru temu (ne klubu ar forumu) papildomai prirasyti esamu zinuciu skaiciuNekaltasCha cha

Ar nebūtų galima kaip nors padaryt, kad tarkim įsikėlus į “Mano meniu” temą ir ant jos paspaudus - rodytų tos temos paskutines žinutes, o ne tą puslapį, kada aš paspaudžiau “Įkelti į mano meniu” … Nekaltas

Tikiuosi ne per painiai parašiau … Pavargęs Jei ką - ryte paaiškinsiu … Cha cha

… siam momentui mano meniu nusimato eiliniai nesuvalgyti pusryciaiCha chaCha cha
geros dienosMirkt

Mamuto idėją supratau, bet tam reiktų nemažai perdaryti, todėl negaliu pažadėti, kad šį patobulinimą kada nors padarysime.

Ex… Nustebęs

Lygiai taip pat galima patekti ir į senus, kartais net ir padarytus privačiais dienoraščius.

O dėl temų tai sutinku su Mamutu, nereiktų tiek daug pelės maigyt

Tikrai taip. Juk jei zmogus ikele tema i MANO MENIU, tai jis tuo domisi. O jei domisi, tai yra perskaites pirmasias zinutes, o ji domina tik paskutines. Butinai reikia ivesti toki patobulinima.
Dar vieno patobulinimo noreciau: kodel nerodo MANO MENIU ikeltu temu zinuciu skaiciaus, o MANO TEMOS zinuciu skaiciu rodo. Pagal ta skaiciu lengviau orientuotis, ar yra nauju zinuciu, ar ne. Ka manot?

As kazkada irgi pagalvojau apie tai.Tikrai butu labai smagu,nes kaip "Mano temos" rodo kiek zinuciu ten parasyta taip ir "Mano meniu" butu gerai pamatyti Cha cha

Pagal linkų atskiriu kur Noriu susipažinti, bet kur viena ar kita, tema, foto skaičiukų nepamenu Nustebęs
MirktCha chaCha cha