Pasitikejimas savo antraja pusele

Niu va, pasirodo, kai kas ir % gali ishreiksht Apakęs Šypsena.

O kaip cia su tais %?Apakęs Arba pasitikiu visiskai, arba negyvenu kartu, neisivaizduoju gyvenimo su Vyras nors kiek nepasitikedama juo. Šypsena

na nezinau, galbut esu paskutinis asilas, bet siai dienai pasitikiu 100%. Kai tas pasitikejimas nukris zemiau kazkokios kritines ribos(tiksliai nezinau kokia ji bus ta diena), as paklausiu saves: "ka as cia veikiu?" ApakęsPiktas

skaiciai yra toks unikalus dalykas, kad viska galiCha cha

Ne tu pirmas, ne tu paskutinisNe, ta pati klausima as uzdaviau sau isgaravus pasitikejimui, bet uztat dabar labiau pasitikiu savimiŠypsena

gal nieko ipatingo ir neveiki, tiesiog myliNekaltasjuk ir taip gali atsitikti
Flirtas

as tai labai pasitikiu Šypsena dar nebuvo kada nusivilti, tikiuos kad neteks Ne

Pasitikejimas labai salyginis dalykas ir labai lengvai sugrianamas. Si ryta galiu tiketi, kad neiskres kokios nesamones, bet neatsakau uz vakara. Siaip jau pasitikejima ardo tokie dalykai - kaip zodzio nesilaikymas ir pan. Taigi - nepasitikiu.

tam tikrais klausimais pasitikiu 97 % Nekaltas o kitais klausimais gal mažiau Nežinau
bet kad 100 % Apakęs nemanau, kad kitu galima pasitikėt 100 %, nes aš ir savimi tiek nepasitikiu Liežuvis
žmogus apskritai nepatikimas elementas Flirtas

Jei jis eitu pas kitas,tai kokio velnio mes kartu.Meile po ilgesnio laiko praeina,bet ir be jos zmones puikiai gyvena.Apkabinimas Bet kai dingsta pasitikejimas,tada neimanoma normaliai kartu gyventi.Ignoruoju

Jaigu norėsi kažką rasti, but. rasi. Bet ar busi tuo patenkinta? Gal geriau neieškoti kablių, tada problemų mažiau.

pasitikiu ir tiek Taip taip pat noriu, kad ir manimi pasitikėtų Taip

50 procentu. Mazoka.Blogai

Pries pora metu buciau sakiau 100% ir dar daugiau. Siai dienai…Žliumbia Nezinau ar galiu pasitiketi. Ir tai labai sunku. Noriu, bet begaliu (isvertus i lietuviu kalba -i choshetsa i kolitsa Šypsena)

95

Jei ne paslaptis, koks buvo atsakymas? Nekaltas Ir kuo baigesi istorija?

Ne paslaptisNe Uztrenki duris po saves ir stengiesi neatsigrezti, nes gali pritrukti jegu eiti pirmynTaip
Dabar viskas Gerai, esu tikrai stipresneŠypsena

Nors silpnumo valandeles irgi aplanko, sito mes neisvengiam nei vienasKietas

Savuoju pasitikiu 99% Cha cha

daug Taip

Savo Vyras pasitikiu kokia 70%, o savim gal 89% Šypsena Beje, jeigu Vyras kada nors pataikytu i ta 30%, mano reakcija neprognozuojama… Taip