Pasireklamuojam ir cia

Pasireklamuojam ir cia

autogidas.lt/skelbimas.html?01.3016995ble nesuprantu kodel prie autoplius negaliu prisijunkti

keičiam į Astrą? Likusią dalį atiduosiu vėliau Cha cha

aha keiciam, nes ta astra kaip tik ir yra “didesne alfa” Juokiasi

turejau sita alfa… mmm dalykas!

Pigiau grybo tos alpos. Dyzelis, 1995 ir tik 5k lt. Kažkas čia ne taip Mirkt. Aš suprantu, kad nepaklausios mašinos, bet ne ant tiek gi ;].

dar vis stumdai Nekaltas

atsikandai alfos? Cha cha

tokie alfu neatsikanda Cha cha jis jau kitos nori Cha cha respect god_from_hell Labas

pigumas kalba pats uz save Cha cha

a ble 1.9 td

ir kuom td 1.9 yra ble ? Šypsena

2.5 yra zjbs. o 1.9 yra per slabnas siaip. pripratau prie dyzeliu galingesniu, tai man 1.9 smarves per mazai. ir siaip kiek teko bandyt, tai 1.9 nevaziuoja palyginus su 2.5 Cha cha

na bet kazin ar su ta smarve nuvaziuotum 100 kilu su 5 litrais saliaros Mirkt o seip kiek regejau tai sita vaziuoja Gerai

kas del pigumo, tai ash y jos taisyma esu sukishes daugiau nei 5000lt, bet esme yra ta kad lietuwoj jos kainu wisiskai neturiu. tiek sukishus reiktu ir nepardavinet o sutrinti ja iki galo, bet tiesiog labai noris kitos ir viskas. 2 Tevukas Tai kad sankaba kaip tycia buvo nuejus.

1.9 ekonomiskas, bet kas nori galios, tai 2.5 yra pats tas, o ir kuro sanaudos nera taip zymiai didesnes. mano 2.4jtd 100kw mieste iki 8 litru valgo. trasoj 5.9

Kas nori galios…kas nori galios po 2.5TD nori benzo, poto benzo su turbina ir t.t. Bet kaip 1.9 gan padorei ir sita sukasi. Beto 2.5 motoru labai meistrai baidosi.