Pasijutau senas...

Nustebęs Pasijutau senas…

Vakar vyko šaunus renginukas - MIDI finalas. Šauni buvo rockopera, nepaisant to, kad du vokalai buvo chemfako (Bačelis, Augulis), 2 iš 3 backvokalų buvo chemikės (Irma ir Ingrida), vienas smuikas buvo Edita, GMF, o kiek aš dar nežinau, bet neesmė. Opera buvo šauni. Nors ir ne apie tai.
Atsėdėjom karvu visi su chebra atžiūrėjom operą, tada dviese nusirioglinom į viršų, pažiūrėjom Relanium,. galiausiai atėjo visų lauktasis Laberive ar kaip jis ten. Nuslinkm į apačią ir pasijutau senas… Nežinau Aplinkui jaunimėlis, dauguma studentų, visi pila į šachtas (ir aš pyliau žinoma Drovus), medžiojasi poras ir tikrai negalvoja apie bakalaurinį, megistantūrą ir darbą… O manęs tos mintys jau nebepalieka… PAsilinksminau, nes užkimau padoriai, bet baigėsi tie laikai, kai į renginį eidavai pragerti visų turimų pinigėlių ir dasimušinjėti rašalu… Nekaltas
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/341
258-=(742920883

saunu!

statistas… Pavargęs

is ko jumi sprendziat?

mėnulio fazės ir geopolitinės situacijos.

joa.politine taj tragiska,pip

anksčiau ar vėliau nostalgija aplanko Nekaltas ateis toks metas, kada gaila pasidarys, kad praėjo tos dienos, kada tuvai toks, koks esi dabar-beieškantis darbo ir dar pilnai neįsitvirtinęs Mirkt taip kad geriau jau džiaukis, tuo, koks dabar esi, nes ir esamasis laikas kažkada virs būtuoju Nežinau

tai sakai roko operoj buvo linksma ? gaila, kad midi dar neparengė aprašymo, fotkių dar neįkėlė…nors ko norėt, kai tik vakar renginys buvo Cha cha

Manau, kad pirmadienį foto jau bus.

Blyn, zinau ta jausma, kai aplink vaikai pili energijos ir iniciativu laksto o tu apie rytdienos seminara kursini, bakalaurini ar busima darba galvoji… Pavargęs

ne, nevisai teisi esi, man deeply px tas bakalaurinis, bet pats faktas, kad jau nebe antras kursas… NekaltasŽliumbia

nu tikiuosi Šypsena

Tai man irgi ne! O beto kai dar staiga gauni netiketa smugi ir visas tavo darbas nueina suniui ant uodegos…Vakar Jazzai visai neiko buvo, bet nesugebejau galvot apie nieka kita tik kaip reiks per savaite parasyt kursini ir dar viena darbuzeli…

mda… Aš dabar fake, darbų n+k+1 ir taip nespėju… Pavargęs

O ar imanoma speti?!..

tradicinis modelis - jei būtų diena daugiau… Mirkt

Ka ten diena nors valandziuke daugiau duotu…

matai, ne rašliavoj bėda, o eksperimente…

Atlieki eksperimentus? Smagu…Laimingas

Aš gi chemikas