pasijuokime

pasijuokime

Neseniai ištekėjusi blondinė svajoja apie šeimos pagausėjimą, tačiau svajonės vis nesipildo. Todėl moteris nusprendžia pirmą kartą apsilankyti pas ginekologą. "Na, tai pažiūrėkime, ką mes čia turime, - sako gydytojas. - Nusirenkite ir sėskitės į kėdę". Blondinė: "Gerai, daktare, bet vaiko, tiesą sakant, norėčiau nuo savo vyro".

Profesorius pietauja studentų valgykloje. Prie stalo priešais jį, nepaprašęs leidimo, atsisėda studentas. Kiek susierzinęs profesorius sako: "Nuo kada ereliai ir kiaulės valgo prie vieno stalo?". - Studentas: "Gerai, tai aš skrendu toliau…".

Susitinka du valdininkai. Vienas sako: "Vakar tris valandas dirbau viršvalandžių!". Kitas: "Taip? Tai ką šventėte?".

Čekas ateina pas akių gydytoją. Šis liepia žiūrėti į lentelę, ant kurios surašytos raidės A Q W R P V X M D T E R. "Ar galite perskaityti?", - klausia okulistas. - "Perskaityti?, - atsako nustebęs čekas, - aš tą žmogų pažįstu!".

Muitininkas pasilenkia prie praviro automobilio lango ir klausia: "Alkoholio, cigarečių?" - "Ne, ačiū, du kavos!".

Du kanibalai stovi prie verdančio puodo. Vienas klausia: "Ar tiesa, kad moterų su apelsino žievelės oda skonis yra kartokas?". - Kitas atsako purtydamas galvą: "Kvaily! Prieš valgant jas, žinoma, reikia nulupti!".

Vyras stovi ant baseino krašto ir šaukia: “Dieve mano! Negali būti!”. Po kurio laiko pasirodo plaukimo mokytojas ir klausia: “Kas atsitiko?”. Vyras: “Vakar mano žmona pirmą kartą mokėsi plaukti, o šiandien po vandeniu jau išbuvo tris valandas!”.
Juokiasi

Visaj tokie nieko…Gerai

Širdis

su cheku tai tox ish gyvenimoGeraiJuokiasi
paskutinis irgi niekoŠypsena

tokio blondines varianto nezinojau Cha cha

kai kurie negirdeti ir visai neblogi Gerai

Su studentu geras,o su muitininku tai miriau juoku.Reiks kada pamegint ant sienos.Cha cha

Geri GeraiJuokiasi

Juokiasi

niu su studentu tai gerulis Gerai Taip Juokiasi

nieko gero…Nežinau

paskutinis geriausiasŠypsena

Cha cha

Šypsena

http://allprikol.ru/objav_pic/12.html

jo jo tas apie ceka gerasTaipTaipTaip

Novarusas iškviečia kompiuterių meistrą. Tas atvažiuoja ir mato: ekrano dešinysis apatinis kampas su skyle. Akivaizdžiai peršautas. Klausia:

• O kas atsitiko, kad čia peršauta?
  • Kaip tai kas! Aš visą miestą valdau, man visi mokesčius moka, o čia kažkokia sąvaržėlė dar aiškins!

Novaruskis priimdinėja į darbą naują, gražutę sekretorę. Žinoma, blondinę:

• O, kaip tu gerai moki rašyti! Tik dvi klaidas padarei! Manau, mes puikiai susidirbsim!
  • Tikrai? Man labai malonu…
  • Na taip, skaityk kad jau esi priimta į darbą.
  • Oi, kaip gerai…
  • Taip, tik testą reikia užbaigti. Rašyk antrą žodį.

Viena diena kiskis suaglvojo pasivaikscioti po miska. eina pasisokinedamas ir staiga vilkas issoka is krumu ir pagriebe kiski. vilkas sako:
-Nu va dabar as skanei pavalgysiu!
Kiskis tuo metu atsako:
-Vilke, buk geras nevalgyk manes. Galesi suvalgyti kai tu atspesi dvi mysles.
Vilkas paglavojo ir pasake, "Nu gerai".
Mysles: Namelis be langu viduj pilna zmoniu. Vilkas pagalvojo ir atsake "SIKNA".
-Ne, atsakymas agurkas.
-Bl, neatspejau.
Du rutuliukai, vienas pagaliukas.
-SIKNA, vilkas atsake.
-Ne, zirkles.
Na vilkas paleido kiski besikeikdamas.
Kita diena eina vilkas ir sutinka lape. Na ir galvoja dabar lape tures atspeti mysles bet neatspes.
-Labas, lape, ar gali atspeti viena mysle?
-Galiu.
-Pilna sikna agurku. Kas?
-NezinauLiūdnas
-Eik tu durnele. Gi atsakymas ZIRKLES!

Parduotuve kaime. Prie prekystalio stovi maza mergaite.
Pardavejas:
-Ko nori?
-Mama sake, kad nupirkciau pieno.
-Kur tau ji ipilti?
-Mama sake i bidona?
Pardavejas ipyle ir klausia:
-O kur pinigai?
-Mama sake bidone