Pasiemiau Probe 95m 2.5 , 24V , ka manot ? +/-

Pasiemiau Probe 95m 2.5 , 24V , ka manot ? +/-

Hi, teko daug masinu tureti bet Fordo tai dar ne, dabar turiu Cha cha , jusu nuomone apie shi simpatiska auto… ?
Kokios artimiausios bedos manes laukia Šypsena ? ( be baudu keliu policijai Cha cha )

be galiniu stabdziu, gan nemazu kuro sanaudu.

jei daugiau pagrezta - melyno dumo is dusliarkos.

a siaip gerai pasakei - "turesi forda" Cha cha

nenoriu taves gasdinti, bet sitie varikliai byra. Dauguma ju i lietuva atvaziuoja arba su pabirusiais varikliais, arba artimiausiu metu jiems tas neisvengiamai gresia Nežinau

O siaip danas truputi neteisingai issireiske. Dabar turi ne forda, o mazda

Mano vaikinas turi toki masiniuka, jau vazineja puse metu, kol kas nieko blogo nebuvo, vienintele beda, tai benzas, labai jau daug valgo Šypsena Ir nepamirsk, cia ne Ford, o Mazda, kaip sake balys Šypsena
Gero vazinejimosi Labas Šypsena

shejp geras aptamabylis tik wa 0-100 isibegejimas galetu but geresnis kajp du su puse litrioku matoriukuj. anyway kartas nuo karto pazhioorek ratu arkas nes bootent ce wienintele wieta kur gali acirast rudzhiu zhydiniai kurie neilgaj trunkant ishplinta po wisa kebula, nepaisant to ,kad Probe turi kur kas atsparesni korozijai kebula, nei jo europietishki konkurentaiTaipGerai. Taip pat kartajs patikrink ishmetimo sistemos bukle, neretai ji buna surudijusi jau po 70tukst kilometru. Nu kajp ir minusu dugiau nera Nekaltas

siaip auto tai Gerai,bet as buciau neemes tokiosNe na ta prasme su dvigu tokiu,geriau jau silpnesni paimt 2.0,bet ramiai vazinet nebijant,kad kada nors kazkas…

Teko vazhinet vos ne visa vasara shtatuose su tokia nu ka galiu pasakyt draugelis dvi sankabas pakeite greichiu dezhe perinkt reikejo nu ri sheip visokiu ****eliu… gale sedet labai nepatogu, subus kai sudejo ish lauko atrode kad probe visa subyres… sheip nieko ypatingo galetu traukt geriau

tai kokios jo kuro sanaudos ir prie ko čia Mazda???

Mazda MX ant tos pacios bazes stovi ir tiek

as irgi probo noriu, kiek mokejai?

priekines sedynes su skyle nugaroj ?

visi sako kaip blogiausia…! man tai visai gera masina, tik reik turet ka pilt i bakaCha cha

Sweikijam istojusi i PROBE gretas Labas Gerai

Kiek kainuoja dabar jos, nes draugas 94 metu nori parduoti toki pat bolida.

Shiaip jau pasivazinejau pora dienu tai man Gerai Šypsena , kuro sanaudas zinau kol kas tik trasoj 8/100, na bus matyti , dekui uz ishsakyta nuomone Alus

na pas mane juoda, ir su visais pilnai baeriais tik be odos, tai gavosi apie 10 000 lt.

Aciu, malonu istoti Mirkt Labas

Ne mazda,o fordas.Ir beveik viskas ten,iskyrus saliona ir kebula yra mazdos,kas tikrai nera blogai.

Tai uzh wisai normalei paemiai
NekaltasGerai