Pasidalinkit idejom ar patirtim: akumo kelimas i bagazine

Pasidalinkit idejom ar patirtim: akumo kelimas i bagazine

tai va sugalvojau tokia ideja
iskelt civico akuma i bagazine nes senasis nudveses o nauja
galima pirkt galingesni. esme yra: tipo jungiant paskui stipriu
tiesiogiai nuo akumo 2 laidais sutaupyciau ant maitinimo filtro
nes pajungus is priekio zyzia aparatura nuo apsuku plius lieka
vietos po kapotu intake tobulint ar pan (ateiciai) Šypsena
Nu dar girdejau kad geriau issibalansuoja masina Liežuvis
beda yra tame kad nezinau koki parinkt laida ir kaip ji labai
patikimai izoliuot nes skardos, atstumai ir kt todel lengvai gali
pasizeist ir to pasekoje UZSIDEGT mano masinyte.
ir dar nezinau kaip ir is ko padaryt deze tam akumui patalpint kad
avarijos atveju isbegus sierai nesuestu ji visko.

alfoj-164 jis ir taip bagazinei stovi…tad tiesiog imi kabelius nuo sito modelio ir vsio…tvirtinimas ir stovas irgi atsisuka…jei jau taip ten viskas gerew bus…

Laidą imk kuo storesnį,kad varžos papildomos neįvestum.Bent jau ne plonesnį,nei dabar yra.O del izoliacijos problemų nebus,čia žema ytampa,nepramuš.Nebent tose vietose,kur yra pavojus pratrinti, įverk į kokią šlangą.
p.s. Kažkada mano a.a. moskviciuko bagažnike traktoriaus akumai stovėjo (2x6V),kol gavau “originalą”…Cha cha

Pasiulymas:
Pas mane 325 bmw buvo gale akumas, dabar jinaj aTa pazherta, tai jei nori galiu ash tau ta kabeliu kaip ir suorganizuot. O jei dar ir litu duotum kiek nors uzh ji Liežuvis

nu ka galiu pasakyt…dek akuma po vairuotojo sedyne, nes kai uztrumpins arba prades svilti - tai tu pirmiausia pajusi per savo kausiukusCha chaCha chaCha chaCha cha
zinai, bent jauspesi uzgesint, o kai bus gale tai nematysi nieko

Pamenu senus laikus kai tevu ziguly kuri laika akumas stovejo salone prie keleivio koju. Ot patogu buvo. Nori prijungi, nori- atjungi Gerai
Geras buvo, kareivinis :o

Joo pas mano tevuko tarnybini maskarada IZ - 412 bagazinej buvo kombaino akumuliatorius ikeltas (ziema nebuvo imanoma su normaliu akumu uzvesti). Labai gerai budavo man ziema per plikledi vazineti - papildomas svoris (apie 40-50 kg) ant galinio tilto Mirkt O kadangi jis toks sunkus, tai jokio tvirtinimo nereikejo

tai turi kas rimtu patarimu ar ne? Piktas
as nesiruosiu det kombaino akumo del svorio masinoj kaip kazkokie
isminciai dare.
mane domina rimti patarimai Ignore

nu klausimas piniguose ir ar tu ju turi:
nuvazhiuoji y firmine sparco parduotuve, nusiperki spicialia dezhe akumuliatoriui, nusiperki laidus firminius, instaliuoji ir turi…kame problema? Tik alsuoklio nekishk kurnors po sedyne…

jei tureciau $$$$$$$$ tai problemu nebutu. palikciau kibiriuka modernoj
ir lai krusas ten uz mane o dabar tenka ieskot pigesniu sprendimu.
idomu kokio ploto laido reikia nes turiu nuo stipriaus toki nebloga
bet nezinau ar uztex

BMW 324 D akumas bagazineje, deze as manau nebutina, paimk gera metlini profili islankstyk U forma ir prie dugno, o laidus tai jau orgus geriau imk nuo kitos masinytes nes jei no kokio stipro desi tai gali sulaukti nelauktu fejerverku, nes paimk kad ir tuos kiniskus laidus kaip jie syla?..

idejos tokios: as aisku nelabai suprantu, kaip pagerinsi oro padavima isemes akuma, bet tarkim taip reikia. Visu pirma jei masina hecbekas, tavo akumas bus kaip ir salone. Ka tai reiskia? Ogi gausi prie sankryzos siknon ir pas tave uz apykakles atsidurs puslitris akumuliatorines rugsties. Ar bent jau bagazinej balute… Kaip patiktu? Reiskia - dezes kokios nors reikia. Toliau - jei kartais uzvirtu ir pradetu teket - reikalingas isvedimas lauk. Bent jau mano Nisane taip yra: plastmasinis padeklas, is jo - gumine zarnele kiaurai per lonzerona. O gal cia tam, jei kartais pro sali prapilciau? Cha cha Kaip padaryt, kad per ta zarnele tau i salona exhausto netrauktu ir dulkiu zvyrkely - hm… nezinau. Laidai - blogas pliusas is generatoriaus i akuma yra didelis blogis generatoriui (skaiciau), todel nezaisk su stiprintuvo laidais, net standartiniai cia neitin tinka, nebent kaip kazkas minejo nuo alfos (toki prikola maciau tik alfa spyder, nors aisku buna ir kitose auto). Tai tiek ideju.

Klausyk turiu gera deze is Peugeot 405.
Jei nori perleisiu,orginalas. Pasuk 65331072 sutarsim

nuo telefono laidai tiktuŠypsena
ir kas svarbaiusia vietos daug neuzima ir ykist visur galiŠypsena Cha chaCha chaCha cha

tai vot as ir bandau isprest tavo isvardintas problemas.
galvoju is ko akumui padaryt deze o drenazas is salono pas mane
yra tik reik lisna zarnele prijunkt ir viskas bus ok.
tik vot problema kad nezinau kokio tiksliai laido reik
nuo generatoriaus kad nekaistu butu mazos varzos ir kt.

o esme kaip minejau:
galimybe isidet galinga akuma + stiprekui nereikes maitinimo filtro
t.y. ~-100lt Cha cha

kas tixliai zino pasakykit kokiam alfos modely yra tas akumas
bagazinej?

Del alfos nezinau, bet BMW e 30 perhodas placiastopis, tikrai akumas gale.Desineje puseje sparno kisheneje. Sruotose tu BMW’u pilna imk laida is tokios masinos ir bus OK.Laidas turi buti pakankamai storas apir 1 kvadratini cm.ir butinai daugiagislinis.Pries dedant patikrink izoliacija, o dar geriau uzdek koki kembrika ar slanga.Kas lecia tvirtinimo manau parinksi srote ir deze.

siap visuose bmw 3 su 2.5 varikliais akumas buna bagazineje ir jokios ten papildomos dezes nera. O del cveko, tai manau nusipirk tu akuma koki priklauso ir idek ji ten kur ir turi jis stoveti, nes kad ir su kabelio pravedimu uzsiknisi (cveke ten viskas taip sugrusta, niekur nera priejimo, vien zo reikes daug isardyti), o bet kokio laido ir negali deti, nes nepasuks starterio

na, reikia zmogui pasidaryt - tai tegu daro. Mano pointas buvo tame, kad daugelis isvardintu masinu (visos), kur akumas bagazinej yra su atskira bagazine. Tada gali ventiliacijos ir nedaryt, kaip ir po kapotu.

del atskiros bagazines tai tu cia nevisiskai teisus, nes pvz BMW5 kaikuriuose akumas buna po galine sedyne, arba universaluose salonas irgi buna bendras. O akumo ventiliacija yra reikalinga tam, kad kraunant akuma issiskiria vandenilis, akumas verda. Pradejus putoti elektrolitui, jis gali pradeti begti is akumo, todel yra isvedama slangute, kad nepribegtu kur nereikia rugsties, arba, kad neprisikauptu vandenilio kur nereikia ir nesigautu ‘bum’