pasibuvom

pasibuvom

smagiai pasibuvom snd su brendziuku Girtasp.s.kaip pusbrolio autoparkas? Cha cha

turek sazines,siais metais dar nekepes saslo Piktas

balti dumai is 530d Blogai Cha cha

šiemet jau nekartą kepta Šypsena

Dar nekepem s.m. Serno pernai dazniau teko kept, jej islaikysiu egza tikiuos bus dar dazniau Cha cha tik reik uzgert kuo nors apie 40 abarotu, kad trichinos nepagaut Šypsena

gaudziau ziobrius visa diena Girtas Gerai

youtube.com/watch?v=SKrhzDGcBNo Apkabinimas Ufff

o tai delfino niekam nereikia su vieno cilindro nedirbimo defektu?a? Cha chap.s. 1.8 duja, kelios rudys, o visa kita kaulu kaulas Ufff Cha cha

pitako spalva Gerai nors čia kažkur skaičiau jog bangos boicai sakė jog čia pigiausia

Mindosas kuek pinigu ? Iki kada dar apziura ? Un benzo irgi nedirba ?

saslykai ant EKSFALTO, skanu Šypsena

O kur reikia kept kad butu skanu ant stumbro kailio ? Juokiasi

balkone Cha cha

performance®, TA iki 2013.10 kazkur, vaziuokle sutvarkyta, neseniai pakeisti tepalai ir filtrai, padangos M+S geros, dujos detos su dok naujos, balionas zapaskej, is defektu tik kelios rudys ir tas prakeiktas nedirbimas Cha cha pries defekta galvojau apie 1ke gaut Nekaltas dabar jau derybu klausimas Mirktbiteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.918602.1…-=%28183 2401807

Mindosas, tu man kazkoks necystas paskutiniu metu, pagyru puodas Šypsena kiek tau metu? Nes is bazaro dvacokas max Labas

fotkej trinkeles cia yra grozis ar siuksles Nekaltas

soprano, spalva man ir nelabai, bet komplektacija Geraijuoda koza, M vairas, dvd-tv(skaitmenine), tipo karbono apdaila, galinio vaizdo kamera ir t.t.

sharai tu man irgi pagyru puodas Apkabinimas

Sakyk kaina konkreciai, matoras/dujos//padangos/nauji tepalai man nereikalingi isvis