PASAKA APIE STIRNIUKA BIMBI PIRMA DALIS

PASAKA APIE STIRNIUKA BIMBI PIRMA DALIS

Gyveno karta Bimbio motina, buvo tokia ***ina stirna, kekšė paskutinė. Kekšė todėl, kad duodavosi ne tik su elniais, bet ir su briedžiais, ir su vilkais, lapėmis, kartais netgi žmonėmis (kai sutikdavo zoofilų), kartais ir su draugu kiškiu, o ***ina ji todėl, kad šikdavo ir guldavosi ten pat – kurių galų dar čia švaros žiurėti. Ir vieną kartą aptiko tokį dalyką, kad jai nebėra noro pistis, ir galvoja: "negi aš pastojau?". Pasidarė testą – iš tikrųjų. Tai gi jau kaip dabar jai nesipisti – tik pasiūlo kas pinigų, ir iškart bet kokiom pozom, bet jau vis tiek stengdavosi dažniau į burną imti. Atsibodo jai toks pasyvumas sekso metu, ir sugalvojo pasidaryti abortą, bet pinigų žiauriai daug reikia – gaila gyvenimo santaupų. Tada ir pamanė Bimbio motina – reikia savarankiškai abortą pasidaryti. Kaip tarė, taip ir bande padaryti. Laksto Bimbio motina po mišką ir trankosi į visus medžius kaip girta. Žinoma, ji to niekada nesužinos, bet Bimbiui nuo to gyvenimas suprastėjo. Nu, ir po kiek tai ten mėnesių prasidėjo priešlaikinis gimdymas su komplikacijomis – gimė Bimbis, bet Bimbio motina mirė. Taip jai ir reikia, kalei. Bimbis jau nuo pirmų minučių nepasimetė, glušpetris – sugalvojo pačiulpti papą. Kas čia tokio, kad padvėsusi. Bet ir nutik tu tokiai nelaimei – pasirodo, kekšė buvo davusi papus elniams iki visiškų šaknelių nučiulpti. Supyko Bimbis, iškart suprato, kad motina kekšė buvo, tada ir pasinaudojo jos paslaugomis – o kodėl ne, jei už dyką (už dyką – tai ir sudegintą padangą paims), nieko čia tokio, kad padvėsusi, mat atšalti visiškai dar nespėjo. Tai buvo pirmasis Bimbio – sekso karaliaus – kartas, o jų ateityje bus dar daug.

Juokiasi

Krutai tu cia pavareiJuokiasi

Juokiasi kuo toliau tuo idomiau

Dekui stengiuos tobulet vytis tave

Stenkis stenkisCha chaKietas

dirbkCha cha

O man tiesa sakant net neidomu buwo skaityt. Paskaicius pirmus 2sakinius praejo noras skaityt… Wisdelto apasto kuryba neprilygstama!
Buckis tau apastukBučkis

Aciu MazheApkabinimasBučkis

Pavargęskaip ziauru… bent jau pirmas kartas butu sekso giganto ateiti zadantis Kietas

nenoriu peikti, bet man nepatiko… neidomu… bent man PiktasNe

Veee

Vaikučiams darželiuose skaityt kaip seksualinio švietimo pradžiamokslį Gerai

Wa kur tikra kuryba respectCha cha iki tawes kokiam apastui ar ruciukui oi kaip toliJuokiasi

dekui uz ivertinimus Cha cha

Slykstu