pas vokieciu studenciokus

pas vokieciu studenciokus

cia miunchene chebryte su tokiom tackom i univera atvaro Šypsena

Visos nieko ispudingo tik BMW o pezas ir pas man prie koles stovi…

nu visos ispudingos kruvoj nestovejo, siaip atskirai nemazai buvo, bet nesudeliosiu visu fotkiu Šypsena

pas mane prie kolegijos stovi golpas VR6, kelios audines is S serijos, cvekas typer-as, nu ir dar emkiu yra Cha cha

pezas man patinka Niam niam

nenaujiena nuvaziuokit pas mus kur prie VU TVM skyriaus irgi panasus vaizdelis…

jo sitas pezas teisingas Šypsena Gerai

pas mane univere su tokiu pezu vazinejo panycka o cia dar vokieciai Juokiasi

bet yra skirtumas kur vokieciu studentai patys nusiperka juos is stypkiu, o kur lietuviu panickai fyfackai turtingi teveliai diploma tvm nuperka ir dar peza toki Apakęs

koks skirtumas… nupirko tai nupirko, negi tau gaila kad su tokiu vazineja??

viziri tu nesneke nesamoniu kad studentai is stipkiu tokias masinas perka

sgrazumelis …

turbut mokslo gumbas padydinta stypke gauna Cha cha

Gerai piziukas tai grazuolis GirtasŠypsena

man tai negaila, lai perka kas ka ka nori, o stulpui galiu pasakyt kad dar netokias perka, tam univere kur as buvau stypke virs 1000 eur i menesi gauna ir cia pirmus metus, o po to stypke tik dideja, beje univeras ne eilinis, o karinis Šypsena.

tu galvoji stuka eura cia jau kosmosas? paziureciau kaip tu ten pragyventum kai reiketu i toki bmw benza pilt darudimo moket ir dar bankui Nekaltas

nu pvz mersu salone naujas c klases mersas apie 300 eur i menesi kainuoja, as nesakau kad tukstanti gauna, tiksliai nepamu kiek bet kazkas apie 1700 eur antrus metus mokantis, tai pats paskaiciuok Šypsena, kai gauni maitinima uz 50 eur per menesi, praktiskai nemokama baraka ir t.t., tai ka tu negali tokios tackos paimt, laisvai.

tai tu gereu paziurek su kokiom masinom i TVM vazineja

arba ISM Juokiasi