Particijų dydžio keitimas

Particijų dydžio keitimas

Žodžiu noriu perstumti dalį tuščios vietos iš vienos particijos į kitą. Kaip matot, naudoju win7 default’inį įrankį tam, bet susiduriu su ta pačia problema kaip ir praeina kartą su kita programa: Tarp C ir D particijų yra dar kažkokia neaiški particija 100mb, ten kiek suprantu draiveriams kažkokiems ar kam… Nežinau iš tikro, bet ji automatiškai susikūrusi. Ir va ji man trukdo perstumti atskirtus gb nuo C į D… Praeitą kartą… Perstūmiau iš C į tą 100mb particiją, po to iš jos į D… Bet čia gaunasi kažkoks hemarojus, pačiam keista kad ir veikia viskas gerai po to. Cha cha Sakau, gal galima ką gudriau sugalvoti šiuo atveju? Nekaltas Google kiek žiūrėjau tai aprašo standartinę procedūrą, o apie tokią bėdą neradau bent kol kas, kad būtų su sprendimu aiškiu.

Paragon, acronis…

Nei vienos nebandęs iš šitų… Acronis teko skaityti, kad labai rimta programa backup’ams ir kaip tik ruošiausi išbandyti, tai ji ir šitu aspektu gali padėti? Puiku, bandysiu. Šypsena

Gali padėti. Daugiau ir nelabai kas. Gali stumdyt kaip nori particijas vietomis ir dadėti iš vienos į kitą gigabaitų, bejokių formatavimų ir t.t Aišku viskas turi vykti iš boot dvd ar kitos laikmenos iš kurios užkrausi acronį. Nes veikiant windows nelabai kažką pribursi su darbinėm particijom. Diskas biškį didelis 500gb, bet laiko turint daugiau įmanoma apsisukti per kokį savaitgalį pilnai. Čia jau aišku jei drąstiški pokyčiai turi būti. Aišku gerai turėti ir kokį donorą 500gb backupamas, tada greičiau viskas vyktų, bet galima ir be jo, svarbu elektra nedingtų. Cha cha

Kiek teko matyti Vista ar Win 7 tą sisteminę particiją sukuria disko pradžioje.Įdomiai čia pas tave. Acronis Disk Director tau padės. Susimažinsi C diską. Paslinksi į šoną tą 100 MB particiją. Ir pasididinsi D diską. Jei neturi Acronis ieškok senų Hirens Boot CD (kažkur iki 11.0 versijos arba naujesnių Restored Edition. Arba Strelec Boot CD.sergeistrelec.ru/forum/20-110-1

Tai vieta nuo C jau atskirta, beliko prikabint prie D. Šypsena Nieko įdomaus ar rizikingo per daug, tik kad leistų tiesiogiai prie D priskirti. Šypsena Acronis ir Paragon tuos toolsus atsisiunčiau, tik reikės rytoj nusipirkti kompaktų ir bandyt. Šypsena O su ta sistemine gal ir pats esu primalęs kada, kad ji čia viduryje pas mane. Cha cha Turiu tokią keistą sąvybę dažnokai stumdyt gb iš vienos particijos į kitą, neapsisprendžiu, taip sakant. Cha cha

Kažkada reiks apsispręst… Cha cha

Durnas klausimas, o kam tas particijas dar kurti ant naujesniu OS? Cha chaVistiek operacines dabar reinstalo metu sugeba atpazinti kad jau jos buvo suinstaliuotos ir failus net pacios issaugo. Girtas

Nieko nepešiau Nekaltas Acronis parsisiunčiau iš linkomanijos boot cd, viskas gerai su juo, visos funkcijos diskų/failų backup’ui, atkūrimui ir t.t. bet būtent particijų tvarkymui jokio įrankio ten neradau. Nekaltas Tik kažkoks “create new disc” man parodė esamas particijas, bet toliau nieko nespaudžiau, nes funkcijos pavadinima nelabai man į temą ??? O tas Paragon softas paspaudus resize partitions, parašė kad negali to padaryti dėl esamoms konfiguracijos bla bla bla ir net neleido pažiūrėti nieko. Pasiūlymai? NekaltasP.S. turbūt būsiu atsiuntęs prastą Acronis versiją, be Disc Director? Taip atrodo, pagooglinus…

Jau susitvarkiau. Šypsena Ta sisteminė particija vis tiek liko viduryje, nežinojau ką daryt ten su ja. Nekaltas Bet laisvą vietą pavyko priskirti D particijai. Šypsena Su Acronis disc director. Šypsena

Hmm, dar ir taip galima sujungt particijas, nors realiai tarp ju yra kita particija? Gaunasi ne vientisa particija. Netvarkingai atrodo.

Viviss > Nepamenu dabar kaip ten tiksliai toje Acronis programoje, bet radau pasirinkimą, kad laisvą vietą perkeltų prie D disko ir tada ėjo ją prijungti prie jo. Kaip suprantu, viskas vientisa. Šypsena Na nebent tai techniškai nelabai įmanoma, ir man tik atrodo taip, o realiai gavosi neaišku kas? Cha cha Vienok, viskas veikia puikiai… Yra dabar dvi gražios particijos (C, D) na ir ta system viduryje. Šypsena

en.wikipedia.org/wiki/Logical_volume_management