Parkingo DIEVAS


Parkingo DIEVAS

Aš pvz tai taip prisiparkuoti tai nesugalvočiau.

nu ir ka? O jei ans pastate ta busa, kai nebuvo ne vienos aplink auto priparkintos?

Ubags - ten taip nebuna. cia prie mano namo. visos statmenai stovi, sitas - lygiagreciai. o kitoj gatves pusei kaip tik yra lygiagreciam parkingui vietos ir kai tas atvaziavo, ten pilna vietos buvo Šypsena

Nu ir ka? Nu ir px cia visiem. Tu geriau visa tai vinim jam ant sono uzrasyk. Vietos daug - galesi visa dusia isliet ;]

vakar mados aiksteleje prie statoilo stebejau veiksmą… mersas S naujas. sukinejos sukinejos, viena vieta buvo laisva ir salia buvusi masina isvaziavo. tas kiso per tris kartus kol pastate ant dvieju vietu per viduri. zmogus atrode normalus, su seimyna, mazi vaikai, kostiumukas, nu ne atmarozas. supratau kad saugo savo turta nuo kitu automobiliu dureliu. tai dabar cia klausimas ar labai pykti reikia ar ne? as irgi vengiu tokiu riziku del apdauzymu, statau tarp nauju masinu ar i aiksteles gala kur ne tokia konkurecija del vietos. bet is esmes suprantu motyvus ir tu kurie per dvi vietas stato.

o sitas busiukas jei pasistatis skersai tai islys minimum kokiu pusmetriu i prieki… Fotografavimo DIEVAS cia tik Cha cha

^ vat laukiau kas pasakys tokia isvada Taip avtoras tik fotkint moka Cha cha

siaip tai jo … kitos masinos net ant kelkrascio uzvaziavusios …matyt del to , kad siaura gatvele uz ju Mirktir isivaizduokim , kad tas busas pastato “tvarkingai” Nekaltas , tada lieka vietos pravaziuot uz jo ? Šypsena

Pritariu Apex. Gerai

anadien akropoly pastaciau masina graziai graziai tiksliai toj vietoj(net pats nustebau kad taip isejo Ufff ) ateinu is akropolio salia kazkas kazkoky spuoga priparkaves taip nors lysk y masina pro kita puse ka tada mastyt apie tokius vairuotojus? kuris kuri tikrai neislips neatremdama duru man y auto sona Nekaltas

Nu bet kodel kiti turi kentet del to, kad tu nori saugot savo turta? Tai tegul uz puse km palieka, tikrai niekas dureliu neaptrankys.

kofis >> nereik puses kilotro Mirkt uztektu supratimo tarpusavio kad galima ir kitu turta truputy pasaugot atsargiau islipt ir panasiai

statyti automobili kampu i vaziuojamaja dali DRAUDZIAMA, isskyrus kur tai reglamentuoja zenklai

As jau geriau pastatysiu paprastai, rasiu aptrankytas dureles, negu pastatysiu taip ir rasiu su raktu praeitas Šypsena