Parkingo dievas nx

kilo geniali mintis, taip pastatyta tripaka su kokiais 6iais kareivukais ant stogo paguldyt :d ot turetu beda vyrukas ryte Cha cha

svetimo turto niokojimas uztraukia administracine atsakomybe Mirkt cia dar nieko - buna pasistato savo masina kiti taip, kad nepravaziuosi arba vaziuodamas milimetrofkem risikuoji nubraukti savo ir jo masina. Va tokiems tai reikia kviesti ratukus.

sitaip uzpreita vakara pas mane kieme stovejo 4masinos pastatytos. Taip niestejo nagai nuleist vistiem padangas Kanda

As Kowne irgi buvau taip numetes trecia golfa (sugedo greiciu deze, tik su 3 begiu buvo LABAI sudetinga normaliai isiparkuoti), tai kazkoks geradejas nuleido man viena rata Apkabinimas. Gerai, kad tik ora per ventili isleido, o ne padanga pradure. O as pats niekinu tuos, kurie gadina svetima turta, o ne su jo savininku sneka. Nors kartais savininko nepavyksta prisisaukti, tai kas belieka Nežinau

o gal jis savo zmonai vieta uzeme? Cha cha jai ne tai kausas Ignoruoju

sia savaite turejau incidenta. vienam vadylai is gretimo kiemo draugiskai pasakiau, kad nestatytu nakciai savo bortinio tranzito ant isvaziavimo, nepaklause, numojo ranka. finale, laiko dabar siaures pr., nes pustis padangas kas ryta turbut nera jau noro Cha cha

Bet taip konkreciai pasistates per dvi vietas Juokiasi

valerijono galima užpilti Gerai