Parinuos del sawo ugio

Parinuos del sawo ugio Liūdnas

Sweiki Labas
nerealiai parinuosi del sawo UGIO!!!
Man 13 metu o mano UGIS 1m72 cm Nežinau
dauguma tiek bernu tiek panu mazesni zymiai uz mane Nežinau
mane tai nerwina!nezinau kodel bet kiekwiena diena stowiu prie weidrodzio ir stebiu kokio as UGIO!!!
KADA AS SUSTOSIU AUGUS? Žliumbia

tu dziaukis, jei turi graze figura ir dailu veiduka gali but manekene Šypsena

tau gerai as kaip tik verkiu kad mazo ugio jau geriau didesnei nei mazesnei

o mano 168 cmMirkt

[quote]
nesiparink del savo ugio!

palauk siek tiek kol bernai prades bresti ir tada jie tave perags! ir vsikas bus gerai…

o siap tu esi grazi ir tavo ugis ja laai tinka…

negi nori booti maa ir dar stora???

dziawkis awksta busi!liabaj grazuTaip Gerai Mirkt man 13 ir esu tik 160cmNustebęs

Visai nekompleksuok del ugio. Gi fainai but aukstai (as ir tokia Drovus ) Daug geriau buti uz visus aukstesniai nei mazesniai ir kad visi tave stumdyti. Viskas OK!Bučkis

pradek parintis kai busi 190 cm Mirkt

tu nepergyvenk, daugelis pergyvena kad yra mazos, kitos kad aukstosŠypsena, o i bernus maziau kreipk demesi, prisimink tai, kasd tu esi sau graziausiaTūsas, bernai juk isaugs is to malaletisko amziausTaip ir ziures i tave kitaip
LabasLabasLabas

Taippritarčiau čia dar nieko 175

eij radai tu cia problema! tai cool kad auksta gali visus is auksto stebet Cha cha heh as tai 17 metu o tik 172cm tai ka man werkt?

bereikalo parinies …poto sustosi augt ir visos tavo klasiokes prisivys ugiu tave
!!!MirktTaipLabas

pawydziu Taip

man 17metu is ash 160,bet tikrai ne verikiu,tai neverk ir tu JuokiasiJuokiasi

Bernaj veliau pradeda augt (; O siaip kad esi auksta taj nereik ce parintis… tajgi patogiau! Gali bet ka pasiekt Laimingas Bendraj taj isvis, 172 taj ne tiek jau ir daug Liežuvis
Isvis nesuprantu ko ce parintis…
Kad man tavo problemos Nežinau

paverkim kartu! gal paaugsim?! Cha cha

na tikraj auskta tu jooo mano kjap baxuro ~174 yra ir taj ausktas labaj esu kajp 13 metu

NesinervuokŠypsena man tas pac buwo

Nekaltas pradzhioj nekas… bet po to baxooreliai patys praaugz tave… bishqti palaukDrovusDrovus

taj dziaukis!!!Man 13 -ugis 160 …va!!!tikraj noriu paaugt bet vis labaj letas augimas mano Nustebęs
dziaukis