ParekomendOkit daliwei

ParekomendOkit daliwei

gera kvapa, nepakabinama, is tu buteliukiniu.

wunderbaum black classicautokosmetyki.pl/images/wunder_baum_black_classic_s.jp g

nebezdet Gerai under siulymas Gerai

NEPAKABINAMA

ambipur. iki 2011 01 03 prekiavom tokiais. dabar tuo uzsiima sanitexas

buvau vel kauflande,tai nusfyzdinau savo megstamiausiu geltonu egluciu daug Apkabinimas

nusiperki sveriamos brangios kavos maximoj biški, ir numeti maišelį kurnors salone.

ka ten pila i ambipur,kad mašinu plastika išlydo? Cha cha

nepernesu tu kvapu, naturaliai gaivu pas mane Cha cha

trulikas, Eugesta? Gelsva? ambipur buvo gerai, kol neishpiliau visiskai naujo nx. Nutariau , kad per brangu ir nesaugu Šypsena, todel kaip kaimietis jau kelinti metai perku eglutes

dr, nezinau ka pila, bet pazystamas avensio bardacioka issilyde Cha cha

trevetas> man tai patiko vairuotojas su kuriuo iš uk važiavau, perkėla UK>FR, sako, visada ten pardoj “paimu” kvepalu, sustojom, gryžta, 2xhugo orange po 40 svarų, kiti keleiviai mačiau irgi neatsiliko Juokiasi

beje,neblogai kvepia gelinis ambipur ,nemažas indukas 7lt.

BaltarusijosAE™, Gelsva neturejo oro gaivikliu, pas juos visokia rusiska/lenkiska produkcija

interceptor>>maladec vadyla,zino kaip apeit sistemas Juokiasi

va va su tais ambipurais tai pavojus. Nekaltas kazkada turejau nebloga is norfos kazkoki apvalu, patiko, ilgai laikesi. Gerai neberandu.

trevetas> tai sako vieną kart ateinu, žiūriu kitas vairuotojas stovi vienas, sako o zjbs kad atėjot, laukiu kol žmonės vaizdą užstos Juokiasi Juokiasi

aš jau gal 10m kabinu ant diržo sagties eglute new car

farm4.static.flickr.com/3312/3501481471_7bb3e3f293.jpg Gerai Gerai Gerai