parduodu


parduodu

netiko?

4vnt. R-14 skardinukai nuo Mazda 2. Skardinukai tiesūs. 4 ratų gaubtai, vieno kampas nuskeltas. Už viską 70lt

Robis, netiko…

kaip nauji Gerai

naudoti nuo 2005m. žiemomis.

dar vargti… Cha cha

man nėra geresnio dalyko už skardinukus. važinėji kaip nori, bėda ta, kad vis tiesint juos reikia Cha cha ant corollos net kantai užsilankstę buvo Juokiasi

o su litekais jau vaizneji ne kaip nori ? Cha cha Juokiasi

MrCyBoRg, nesigauna šitaip. Jeigu su R-17, tai padangos nelaiko duobių. Jeigu originalūs ratlankiai, tai gal ir laikys, jeigu nesutruks, o ir sulankstytus sudėtingiau tiesinti. Su skardom žymiai papraščiau

kur gerai ir pigiai skardas tiesina

Trulikas ismok vairuoti… Taipvirs desimt metu vaizneju nei akrto neteisinau ratu… Apakęs ir px kokie ji buvo… lieti ar skardiniai Cha cha

MrCyBoRg, o kaip tu važinėji? nes aš nestabdau prieš duobes, dažniausiai tik greitį padidinu. svarbiausia, kad padangos aukštos būtų Šypsenair prieš gulinčius mentus nestabdau niekada…

tai tu cia giriesi ar kaip? nes mano galva, tai tai tik kvailiai dauzo pakabas ir ratus Kvankt?

trulikas > pries duobe labai gerai didint greiti… daznaiusiai jei virs 120km/h ratas net nespeja i duobe ikristi… bet siap jas dar galima ir apavaziuoti, kad ratu tiesint nereiktu… Cha chanuo gulincio mento dar nezinau kam yra ratlankiai sualnkstyti… aisku nebent ratlankis yra visiskas shuuuudaz… gal tada Šypsena

Tonis™, neidaužo ta pakaba. pusę metų taip. ir nieko. pakaba turi dirbti. p.s. su mazdos skardinukais taip nebuvo važinėjama, nes mazda neatlaikytų tokio važiavimo Cha cha

MrCyBoRg, būtent, aš šita logika ir vadovaujuosi, kad duobę reikia praskrist Cha chao apvažiuot, tai nežinau, pvz važiuojant kokiu žvyrkeliu, kur juoda kaldajobina, kad ten beapvažiuosi. mini per tapke ir varai kiek eina, kad tik greičiau išsibarškint iš ten

tada baik pirkti shuuuuduzz kurie nuo sraiges pirstelejimo susilanksto Mirkt Labas

Pavargęs važiavai, kad kalpoka nulaužei? Nekaltas

Važiuojant per duobę didint greitį - keistoka. kaži kiek tu su ta mazda 2 pamatęs duobę speji greitį padidint? nuo 60 iki 63km/h ? įspūdingas prieaugis jaučiu. kalbant apie nestabdymą prieš kalniukus - na jie skirti tam, kad tu sumažintum greiti, o tu nesumažini. Jau nekalbu apie tai kad pakaba kenčia, ratlankiai linksta, tu gaišti laiką juos vežti tiesinti ir išleidi pinigus kuriu nereiktu leisti jei vaziuotum protingiau. na kitaip sakant toks vazinejimas - paikas. aš duobes arba apvažiuoju arba pristabdau. per kalniukus jei išeina važiuoju įstrižai, tuomet ir mažiau pakaba kenčia ir sąlyginai didesniu greičių gali važiuot.