Parduodu


Parduodu

Tik tu jau nerasyk, kad parduodi skubiai, nes isvaziuoji i uzsieni Cha cha

Juokiasi Juokiasi nauja pardavimo fraze Šypsena

kas blogai tackai?

Rašyk, kad krize paliete ir netekai darbo todel parduodi Šypsena

tai smulkiau papasakosi ka nors, ar tu tik nuotrauka parduodi?

Kas kas, sovereign, a nematai, kad trumpuju sviesu lemputes perdegusios Cha cha

autogidas.lt/skelbimas.html?01.14345125Parduodu nes isigijau darbine

tau jau shiandien maschiau paskambinti ir pasijuokti Šypsena priesh menesi man pasakojai kad pigiau nei 29 000lt nepardavinesi, nes chia super automobilis, o dabar uzh 20 000 atsikratyti negali

Dede-brisiau tau gal negerai Kvankt? pati pirmiausia kaina buvo 23t

Labaszdarova jei stovis kaulinis, tikrai neuzsistoves Mirkt

is snukio, baisesne auto yra tik multipla Juokiasi

Snieckus Juokiasi multiplia yra ujobiscia Juokiasi

bachurskas Nekaltas

seip tai zjb 4akis, 2.9 is visu senuju varikliu manau geriausias pasirinkimas, kam reikalinga ekonomija. Traukia irgi puse velnio. Kai automato vid sanaudos 7l ir masina ne ekonomines klases manau viskas puiku. Sitas tvarkingai, graziai atrodo. Vaziuoja kur kas geriau uz dauguma gerokai jaunesniu masinu, 97 joks japonas ar prancuzas neprilygsta merso vaziavimui. Net ir is vokieciu turbut tik bmw 5 lygiuotis gali

Girtas

Gal tikrai ash durnas…bet autopliusa vartau kasdien. Prie ledo rumu nufotkintas keturakis rods vienintelis. 2.9 motoru…pradine kaina buvo 29 000 ir prierashas, kad parduodu arba keichiu i s klases mersa…tuo metu turejau saliarkini bangini

dede-brisiau tu man siulei keisti i savo graba ir ikainavai savo S 30000lt ir su veliuru netrioxink geriau ir nedaryk is saves juokdario Jei neturi ka rasyti geriau ka nors kita nuveik

Šypsena jei gerai pamenu, tai tavo kainavo 29 000lt mano 24 000lt…tau pasiuliau keistis, nes man reikejo mazhesnes mashinos…uzhsispyrei, kad tavo mashina yra super bukles ir pigiau nei 29 000lt nebus, va tada ir pasakiau, kad tokiu atveju mano banginis vertas 30 000lt Šypsenabet ne esme Juokiasi tu savo kaip pardavinejai, taip ir pardavinesi, o banginis ishkeliavo uzh 23 000lt. chia stengiuos be piktumu…bet sekmes bet kokiu atveju Laimingas

Klaunas Mirkt