parduod 4winterins padngs


parduod 4winterins padngs

ka su sitais slikais daryt? Nekaltas

uz visas keturias 3500eur*

kiek anie tavo slikai naudoti? pas mano mamka 6 metus nokianai maziau sudrosti Cha cha 3metus as tris treti metai ji

Lochs, neparašei, kad su dujom Kvankt?

dzo rimtai parduodi ar stumi beleka nes man reikia tokiu Cha cha Cha cha

tokios buvo paimtos uz 125lt r16 205/55 puse metu garantija mishelin x-ice ar koks ten rastas, navarkes, respects Taip

TDI kaina vilioja? Cha cha

tokios naujos virs 300 Cha cha

as dar su vasarinem bruzinu Cha cha Cha cha

as parduodu naujas dunlop ziemines padangas.215/60/r15 4vnt.200lt viena padanga Mirktdar yra skardiniai r15 diskai 5skyliu Šypsena

dzo> vieni 2003 galo, kiti 2004 galo. vazinetos mazai. is pazistamo su visa masina pajamiau, masinos nera, ratai nereikalingi.

tokiu pat ismatavimu uz tokia pat kaina galiu padaryt t.y. 205/55 R16 navarkes, michelino kordas, continentalio (berods) rastasimages.bite.lt/banga/files/content/200811/491959d19331e.jp g

perku ziemines gumas 195/50-55/15 Mirkt 868700576 arba pm Šypsena skubiai Cha cha navarkiu nereik

Karočia, atvarė jauna mama su dviem mažais vaikais į banką…Ir kaip tik pataikė į apiplėšimą! Incidento metu buvo pašauti jos vaikai…berniukas ir mergaitė. Juos apžiūrėjo gydytojas ir pasakė: -Nieko tokio kai vaikams sukaks po 14 tai mergaitė kulką iškakos, o berniukas išsysios… Praėjo tie metai ir pas mamą atbėga mergaitė visa išbalusi ir išsigandusi sako; - Mama, nepatikėsi kas buvo… -Žinau, brangioji, tu iškakojai kulką. - Taip, mama, iš kur žinai? -Seniai seniai mes nuėjom į banką… Po kelių valandų atbėga berniukas ir sako; - Mama, nepatikėsi kas atsitiko… -Žinau, meiluti, tu kulką išsysiojai! -Ne, mama, aš besimasturbuodamas močiutę nušoviau!

^ Juokiasi

Cha cha Cha cha Cha cha

Zmona: brangusis, tu toks protingas, toks talentingas, toks issimokslines! Vyras: neeee, ash normalus, cia tik tu durne…

Juokiasi

Juokiasi