papildomi pinigėliai

bet juk tu toli nuo vilniaus gyveni…

Uz tokias reklameles bana be kalbu ir be derybu Piktas Kanda

nebuk toks piktas tau netinka Mirkt Flirtas

avon kvepalai Gerai bet labiausiai patinka tokio pat kvapo kaip kvepalai antiperspirantai Gerai tik gaila, kad daba neturiu jokios draugės, kuri platintų avon, nes visada užsisakydavau Taip dar labai kremai veidui, rankom patikdavo su persikais, migdolais jei neklystu Drovus Gerai tik tušu nusivyliau, man kažkaip nepatiko Ne dar ir dabar turiu kūno losjono su žaliosiom vynuogėm, kvapas Niam niam ai, ir dar super, kad dažnai nuolaidos būna Gerai žodžiu nieko blogo prieš avon neturiu Mirkt

gaila kad tu ne ish vilniaus susidraugautumem ir galeciau tau pasiulyt geru Avon gamineliu

nervija Drovus

Tikrai gaila, nes man labai patikdavo kai draugė duodavo tą knygelę parsinešti, tad pasiskaitai neskubėdama, išsirenki ko tau reikia, o jei dar ir mėginukų duodavo, tai iš vis super Taip Nereikia valandą stovėt parduotuvėj ir rinktis nežinant kokios firmos prekę pirkt Mirkt

nervija DrovusTu grazesnis kai shypsaisi , nusishypsok…

…tave filmuoja slapta kamera… Juokiasi

nesiroshi link vilniaus traukt a? Juokiasi

Tu grazesnis kai shypsaisi , nusishypsok… as negrazus Ne

gyvent, niekada Ne o šiaip, tai gal kada greitu metu, kai draugas užu užsienio pargrįš Taip važiuosim treniruoklio pirkt Cha cha užsimaniau gi Drovus

as negrazus Nekompleksoji? Cha cha

o kodel gyvent niekada nepatinka vilnius?

kompleksoji? Cha cha Taip Liūdnas

nekompleksok , juk vyras turi but tik truputi grazesnis uz bezdzione, bet protingas… o kaip su protu ? Juokiasi

na pabūt patinka, bet neilgiau nei vieną dieną Drovus negaliu, man ten depresija prasideda, panika kažkokia, gatvės pilnos mašinų, triukšmas, žmonės kažkokie keisti, visur jų pilna Drovus aš kaimo vaikas Angelas man ramybė pats didžiausias turtas Laimingas

kruglyi durak Taip Cha cha

Juokiasi

bet pzdc, rado kur skelbima parashyti Pavargęs