Papasakokit apie mesendzerius...

Papasakokit apie mesendzerius…

Kas tai? Ka galima su juo daryt, ishskyrus kalbejima?Drovus
AciuBučkis

bendrauti zinutemis, vaizdu Šypsena

o kuom skiriasi tos zinutes nuo emeilu?

Tuom, kad žinutę gauni iš karto… Mirkt Kaip IRC… Laimingas Na, tas bendravimas žinutėmis yra tai, ką Tu vadini “kalbėjimu” Šypsena

Be abejo kalbėjimo funkcija pagrindinėCha cha. Tačiau galima bendraut pasitekus vaizdą, garsą. Galima dalintis tarpusavyje duomenimisCha cha(ot nereali funkcija).Galima žaisti žaidimus. Dažniausiai (aš asmeniškaiGirtas) “mesendžeriai” naudojami kalbėti su pažystamais, kuriuos įsitrauki į savo sąrašą, tačiau galima kalbėtis ir pokalbių kambariouseCha chaKietas. Ir dar kitos funkcijosLaimingas. Taigi “mesendžeriai” dažniausiai naudojami pokalbiams. Su įvairiomis “mesendžerio” funkcijos pokalbiai pagyvinami, papildomos funkcijosLaimingas( vėl mano asmeninė nuomonė)Cha cha

o apie kokius mesendzerius jus cia kalbat? Man paciai labiausiai patinka Yahoo, nes ten tokie ciotki smileys… Flirtas

Ten irgi “čiotki” snukučiai Taip,bet,deja,ne tokie,kaip Bangoje…Nustebęs

Pas mane MSN Liežuvis

Aciu uz ats.Gėlė
O ih kur geriausia butu parsisiust? Ar nera sunku?Drovus
Nueiti i kazkoki saita,parsisiunti ir ka toliau?Cha cha
Gal kas galit taip trumpai nupasakoti?Šypsena

Na man mesendžeris tai nelabai kažkodėl patink…labiau patink ICQ Myliu

eini i yahoo.com
msn.com
arba icq.com ir ieskai
susiinstaliuoji,o paskui ziuri,kas tau labiau patinka
man MSN,bet jei su webcam’ais bendrauji,tada yahoo geriau
siaip yahoo gal daugiausiai privalumu turi

Jo tik va jei yahoo ar msn naudosi, tai kiek žinau reikia paštą susikurtiTaip, o per ICQ berots ne…Nekaltas. Nu jei naudoji paštą msn ar yahoo tai “mesendžeris” praneša kai gauni laišką. Man labiausiai tai MSN patinka, nes dizainasGerai. Nu vienu žodžiu pabandyk visus ir išsirink labiausiai patikusį.

e o kazin dslA0 paveztu bendraujant webcamu ar ne? ta prasme netrukinetu labai rysys?