Panda vs Norton...

Aš tai Norton’ą turiu 2004 tai viskas čiki, reikės pabandyti Pandą, sako mažiau kompą stabdo… Fleimas, ar tiesa?

Paskutini karta mano PC Stinger antivirusas isgelbejo, nors ir Norton’a turejauCha cha

NOD32 rulezzz, be kalbu…

‘‘Be kalbų’’ tai čia įrodymas, ar kaip?

Man panda. Ir skanuoja greit, ir sasaja patogi, ir flopikus gerus sukuria. Nors virusa tik vienakart turejau

AVG is http://www.grisoft.com Šypsena
Taupi ant kompo resursu ir dailiai pagauna virusus.
O nortonas BlogaiBlogai Kam tas edrus nortonas, kad visvien reikia siustis Removal toolsus???

Nesuprantu kam tokias temas kurtNekaltas Temos autorius nepasirode iki siol ir isvis abejoju ar tai kazkam pravers tokia tema.

Jei jau kuri kazka panasuas tai reikia susintetinti visus uz ir pries ir pateikti rezultatus pirmoje zinuteje ar kazkas panasuas , o dabar gaunasi tik eilinis sudo malimas ir tiekNekaltas

O gal žinote tokią smulkmeną, kuris mažiau resursų ryja: Panda, AVG ar Kaspersky? Nekaltas Sorry už klausimo tupumą. Mirkt

Kadangi as uz AVG, tai sakau, kad AVG taupiausia. Šypsena

pandos matau tik viena privaluma pries nortona tai yra greiciau skanuoja o siaip vienareiksmiskai uz nortonGerai

as uz Pinda visom keturiom. Kodel? 23 kompai turi Nortona ir 1 Panda platinum. Tas vienintelis per puse metu taip ir nepasigavo jokio brudo, o tie 23… Lauzimu irgi nebijo Šypsena. 1 - turi sioki toki firewall; 2 - tinkamai sukonfiguravus kompo nesimato jokiam tinkle (vaizdas toks, kad jo isviso nera Taip ),servo adminas taip ir nesugebejo prisikast iki jo he he. 3 - turi idomiu, bat uzsleptu funkciju Liežuvis Taip.
Bet kiekvienas turi teise rinktis kas jam labiau prie sirdies.

ir tokiu yra?Matosi ka zmogus turejo galvoje pries rasydamas
Juokiasi