panaudota virve

panaudota virve

reikalingas dalykas ta virve Šypsena tik kad pats visus tampau.

as tai visad bagazinei veziojuos virve ir krokodilus

va tokios foto tai nereikėjo dėt

citrojonas… saaba… Vau!

as pries pora savaiciu pencininkui padeti bandziau Piktas neiseme posukio is molo ir ant bortu uzsoko su volga ir pasikabino Cha cha vaziuoju, ziuriu su bobike savo nustumti bando, o ta volga net nejuda. pristojau, sakau jei turi trosa nutrauksiu. istrauke kazkoki tai, pradejau traukti ir truko jis. man kai **** i gala su metalu Piktas

virve buvo per neapsiziurejima nupirkta, tam tikslui, kuriuo pirkom, nepanaudojom, tai dabar negi ismesi, tegu guli, vietos daug neuzima.

nu bet tai protas …galu traukti Kvankt? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

suomis, ka tuo norejai apsakyti…?

pilaicės platumos?

3opeLL Kosmoz’a erzinu Klasta Juokiasi

ar as klystu, ar visi kosmoza puola paskutiniu metu kazkodel…? Apsvaigęs Cha cha

niekas nepuola Apkabinimas viskas Gerai Linksmybės

atbula tempe? kodel taip keistai?

pilaices, pilaices. per tas liutis pasivazinejo, dar i kokia tai bala inere, nors ir nelabai gilia, ir pradejo aliektra durnavot Šypsena centrinis neveik, nesiveda, akuma iskraudinet. teko per visa vilniu pravilkt iki serviso Šypsena ir dar teko zemaites gatveje ikalneje prie raudono svitoforo sustot ir is vietos isjudet Šypsena

aš tai nesivežioju virvės nes pas mane nėra už ko tempt Cha cha.

za durnoj golovoj i saabu nepokoj

ale gera masina SAAB per bala pravaziuoji ir ****ec Juokiasi

Kosmoz kokios firmoj dirbi… ? parduok mano xata… Šypsena

as kai isgirdau, kad vilnius tvinsta, susigalvojau reikalingu ir nereikalingu aplankyti vietu, kad pasivazineciau per tas balas Šypsena ir nieko, nei uzgesau, nei salutiniu poveikiu po maudyniu sulaukiau Šypsena