PanamĖra


PanamĖra

nu ir ? Cha cha

uz 15 metu as pirksiu autoplius.lt/skelbimai/bmw-640-gran-coupe-3-0-l-kupe-coupe-201 3-benzinas-11989295.html sitokia Cha cha

Pirkit pas mane, nereikes 15, po kokiu 10 padarysiu Cha cha Cha cha

m.autoplius.lt/skelbimai/bmw-228-kupe-coupe-2015-benzinas-1226 5331.html#galleryAs tai toki, tiksliau 230i bet ju net autofliuse nera Cha cha

Nesakau kad blogas sixeris, bet realiai f10 o kaina dviguba. Dirikas turi toki, deveta gavo nuo akcininko, nes nepirko niels uz 50kg deveto. Kiek vaziavau tai tikrai nenustebino Nekaltas

vyriausias Gerai grancoupe yra ir ant 3 ir ant 5 Taiprafi tikiu…bet kebulo formos man tikrai patinka Taipedit: tas pats su paseraciu ir akordeonu …

nesužavėjo manęs tas 6er Ne

Vieną tokią benzo kolonke jau teko paleist Kietas

Nu zinai…itikti banginiams… Cha cha

O kas blogai su f10 vaziavimu, kas galetu nesuzavet, juo labiau nepatikt? Juokiasi

kaina Laimingas F10 Gerai o 6er nevertas tų papildomų Pinigai Ne dar prie to gauni vėjo košiamus langus Blogai

Su tais langais idomiai, gt 535d vienam svilpavo, su kitu vaziavau tai jokio švilpimo. Fyg suprasi. Paplepėkim

berėmis langas, negali nešvilpaut

Man f30 vienintelė vieta, kas nepatink su triukšmu - stoikės Nekaltas taip kad čia… O taycane kai pamačiau aBšyfkių odą burbulais priklijuotą Juokiasi Apsvaigęs

Robi, pasakyk tai mano 91mų bulkai Be be be niekada nė švilpesiuko ten nesu girdėjęs… Čia naujoviškos berėmės durys ant premium ekonomijos paleistos… išsiardai žiūri reguliuoji tunini ir turi be jokių vėjų tas duris, nu bent jau pas tt, pas ex aycm5, spėju ir pas rsą bus tas paC Ufff

Nu nežinau, nežinau ko ten tą 6tuką tiek linksniuot. Turi draugelis lci jau kokie ~ 3metai 640d GC , kaip tik šiandien svečiuose buvo, nepasakyčiau, kad ten kažkas baisiai švilpia. Vien dėl vaizdo kita lyga nei F10. Viduj, tai ten stebuklų nėra, o daugiau dėžės, motorai kur ir į kitus modelius eina, tai ties tuo nieko išskirtinio.

Gali buti dauztas, nedauztas del to ir svilpia/nesvilpia. Man atrodo, kad pas mane irgi priekinis langas, liukas svilpia. Pravaziuoji su superb’u- viskaa gerai tam bemwe Šypsena

Daug priklauso nuo bukles, ar buvo dureles, stiklas keistas, pas dauguma beremiu uzdarant dureles stiklas prikyla ir gan rimtai prisispaudzia prie gumu, net ant alpa gt gan tvarkingai pritraukia. Sakau ciupinejau du GT 5er, viena tikrai svilpavo, kitas visiskai tylu. Paplepėkim

aš tai langų švilpimo nejaučiau. TIk vietos salone pasirodė priekyje mažai. Gale sovsėm. Bet čia tokia mašina nėr ko norėt. Realiai tai ir cls’as tas pats reikalas, ta pati E klasė, tik kebulas naglesnis, o kaina 1,5x Nekaltas