Pamastymai apie 3200

ai ,ir gal kas zino su kokiu software galima suderinti 3200. Orginalus NOKIA suite netinka…

veliau: pagaliau radau "Oxygen Phone Manager II" visai maloniai naudojasi.

Kokia pas tave softo versija? Pas mane a3.12 ir kolkas veikiancio kabelio neradau. O pas tave kabelis i pop-port ar po baterija?

ir man teko pavarkti kol suradau softa. pas mane i pop-port. COM kabelis. ir versija pas mane tapati a3.12. jai nori http://www.oxygensoftware.com/ ten rasi programa.

Tai asq nedurniuok, jei nors karta uzsimanysi pazaist tai ir imk 3650, uz n-gage tikrai geriau, o 7250 cha isvis nelygint

Parsisiunciau… Bet visvien raso "Telefonas nesurastas". Bandziau ir MobiMB ir logomanager ir nokia pc suite (nors ir neturetu veikt). Reiks ryt nest atgal kabeli kad pakeistu.
Ant oxygen pasirinkus com 2 FBUS - raso kad telefonas nesurastas o pasirinkus DKU-5 - prijungtas sekmingai. Bet ar prijungtas telefonas ar atjungtas visvien taip raso.

P.S. Jei domina keitimas parasyk i privata, duosiu tel. Nr. Vilniui, kur nebrangiai keicia

zinok man irgi taip buvo, gerai paziurek kokia programos versija atsisiuntei, ar paskutine ? ir dar gerai paziurek ar gerai priverztas COM lizdas…

Versija paskutine. Priverziau gan stipriai. Turiu dar kabeli siemensui tai tas veikia gerai. Ant kabelio lipdukas su "7210" bet gi turetu tikti. O kaip tu privertei veikti? Priverzti kabeli uzteko?