Pamastykim apie auto apsauga

Pamastykim apie auto apsauga

Sumasciau kad gal pilnai ymanoma uz koki <100lt pasidaryt niabloga apsaugos priemone i automobili. Viaikia panasiai kaip peidzeris:
Riekia mobilaus telefono, kokio dishovo, uz 30-40lt. kai mashina yra p.y.z.d.inama mobiliakas, kuris vykdo siustuvo f-ja skambina auto savininkui. Savininkas bėga i kiema ir sulaiko nusikaltėlius.
Techninė dalis: reikia prie mygtuko &quot;kvietimas&quot; prilituot laidus ir KAZKOKI kontakta, kad duotu impulsa, t.p. uztrumpintu taip tarsi mygtukas butu nuspaustas. Bet kaip padaryt ta kontakta? Nuo ko ji jungt? Mechanini galima sukonstruoti manau nesunkiai, bet ka galit PASIULYT, kad mobilus imtu skambinti kai &quot;provodkej&quot; atsiranda el. srovė - pasukus rakteli arba &quot;prokrutke&quot;?

NIALIK NUOSHALY - PASIdALINK SAVO OPINIJA!!! Manau svarbu daugeliui.

o tai kaip "siustuvo" maitinimas?

Tai,kad yra peidžerių gatavų ~100Lt,veikia 300m ir daugiau mieste,maitinimas +12V,telefonui tai reiks daryt maitinimą,krovimą ir t.t.Sakysi atstumas mažas,tačiau jei būsi už kokio kilometro,tai tas skambinimas į mob.neturi prasmės,iš tokio atstumo plytos į galvą nepaleisi.

Valius kazka minėjo apie kazkoki idomu maitinima, kur ilgai uztenka ir kur akumas pasikrauna kai auto vaziuoja. Sake paaishkins bishki.

Ok, 300m niablogai, o tu yvairius trukdzius i suma itraukiai? Kartais ju signalas (t.p. peidzeriu) labai susilpnėja del gelzbetoniniu konstrukciju. Isivaizduok: sedi kokioj istaigoj, o peidzerio signalas taves niapasiekia del sienu storio.

Peidžerį naudoju jau >4m.Tos gelžbetoninė konstrukcijos aišku įtakos turi,todėl ir rašau 300m.Tačiau jei tų konstrukcijų nėra,tai atstumas >1,5km.

[quote]Tai,kad yra peidžerių gatavų ~100Lt,veikia 300m ir daugiau mieste,maitinimas +12V
[/quote]
Prašome detaliau

[quote]jei būsi už kokio kilometro, tai
[/quote]
gali kaimynui skambinti arba detektyvams, plyta į galvą juk nepadėtų jei ir šalia būtum

GeraiGerai Xybrycia, labai aktualią temą užminkėte, negaliu miegoti ramiai su mintim, kas bus, kai, kaip biednoje Vokietijoje, bus uždrausta garsinė automobilių fingalizacija …O juk čia puikus sprendimas - stverti peidžerį, prijungti jo klaviatūrą prie savo kontroleriuko. Mes … kažkada … darbe vietoje kontrolerio displėjaus vartojome išskerstus gerus kalkuliatorius, ir visai gerai gavosi, tai šitą dalį galiu daryti ir dauginti. Dar reikia pasirūpinti, kad peidžeris nedvėstų minusinėje temperatūroje. Toliau reikia sugalvoti prijungimą prie kontrolerio vietoje sirenos įjungimo ir suminkyti kontrolerį, kuris suvaldytų peidžerį pagal gautą komandą. Ir psio - kapeikos.

Tai man kaip zaliam patarkit apie kontaktus ka nors, kaip pajungti, kad aktyvuotusi skambinimas? Kaip ta jungtuka pagamint?

Pazistamas pasidare savo masinoj tokia sistema. Jei domina galiu pasidomet kaip tai daroma

Ar girdejot kaip dabar paprasta nuskanuoti signalizacijos pulto signala? Tiesiog paemi viena toki daikciuka,sulauki momento kai seiminkas rakina masina ir tuo metu kai buna signalas “pyk pyk” nuskanuoji ta perduodama masinai signala,ir po to prieini prie tos masinos ir laisvai ja atrakini “pyk pyk” Cha cha

Manau,cia sedintis elektronscikai zino ka turejau omeny Cha cha

Nuskanuoti signą su nekintančiu kodu- nesudėtinga. Žinant kodą gali ir nuvažiuot. Kintančiu kodu yra sudėtingiau- yra toks dalykas kaip algoritmas. Nuskanavus kintančio kodo signalizaciją, reikia žinot ir jos lgoritmą. Tada bus galima ir nuvažiuot šia mašinyte. Aš pasidariau kitaip- nuvežiau smegenis draugeliui, tai jis ir pultelį ir signos smegenis perprogramavo- t.y. pakeitė algoritmą. Aš dar naudoju ir porą slapukų. Be to, varžtai, kur panelei ardyti- aš juos esu pakeitęs į su šūstrom galvom- kad taip lengvai neatsuktų ir neprieitų. Po kapotu stovi 2 pypynės- jei užpurkš akivaizdžiai matomą pypynę su makrofleksu, staugs antra, kuri giliai pakavota ir prie jos pigiai neprieisi. Durų su raktu pas mane neatrakinsi- tik su pulteliu- iškabinau kojeles. Dar yra 2 slapukai. Degimo laidus esu sukeitęs- bet tai buvo jau prieš kelis metus, nes tada vyravo nuomonė, kad žulikai įveikę signalizaciją, norėdami užkurti auto- atsiardo panelės apačią ir užtrumpina laidus per daug nežiūrėdami, o pagal spalvas, nes jos konkretaus modelio automobiliuose yra tokios pačios spalvos. Nu čia tiksliai nežinau. Apsaugos nuo nuvilkimo nėra ir nebus.

O šiaip- kažkur rusų puslapyje skaičiau tokį bajerį su galiniais varomais ratais, nors būtų galima pritaikyt ir su priekiniais. Imamas trosiukas, iš jo padaroma kilpa ir ta kilpa uždedama virš pėdalų. Kitas trosiuko galas užvyniojamas ant kardano. Žulikas sėda važiuot, kai pradeda važiuot, kardanas traukia trosiuką, žuliko kojos pradeda veržtis ir yra nupjaunamos. Ot taip. Bet čia gali būt efektyvu, jei mašina paliekama ilgam laikui. Kasdien taip neprižaisi. O dar neblogas dalykas- palieki butelį degtinės su žiurknuodžiais. Kitą dieną važiuoji per ligonines ir susirandi apsinuodijusį žuliką. Arba morge.

http://gsmalarm.ten.lt/

O del &quot;kodo skanavimo&quot; skaitykit kam idomu cia :
http://www.kodinis.lt/archyvas/PDF/KODAVIMAS.PDF

Labas

[quote]
Privatus seklys rašė:
Nuskanuoti signą su nekintančiu kodu- nesudėtinga. Žinant kodą gali ir nuvažiuot. Kintančiu kodu yra sudėtingiau- yra toks dalykas kaip algoritmas. Nuskanavus kintančio kodo signalizaciją, reikia žinot ir jos lgoritmą. Tada bus galima ir nuvažiuot šia mašinyte. Aš pasidariau kitaip- nuvežiau smegenis draugeliui, tai jis ir pultelį ir signos smegenis perprogramavo- t.y. pakeitė algoritmą. Aš dar naudoju ir porą slapukų. Be to, varžtai, kur panelei ardyti- aš juos esu pakeitęs į su šūstrom galvom- kad taip lengvai neatsuktų ir neprieitų. Po kapotu stovi 2 pypynės- jei užpurkš akivaizdžiai matomą pypynę su makrofleksu, staugs antra, kuri giliai pakavota ir prie jos pigiai neprieisi. Durų su raktu pas mane neatrakinsi- tik su pulteliu- iškabinau kojeles. Dar yra 2 slapukai. Degimo laidus esu sukeitęs-

Aš ne daktaras, bet atrodo, tamsta esate paranojikas.

Pavargęs

Blin, su tuo buteliu nereali idejaCha cha
Juokiasi

Nu koks čia paranojikas? Ramiau miegu. Pamatytum tikrus paranojikus- kai deda po 3 signalizacijas ir dar imobilaizerį.Kietas

atsargiau su visokiais nuodais-nužudymas dėl neatsargumo irgi eina po straipsniu…

Aha,kas ten rase apie buteli > taip galima ir "zagremec" uz grotu #