Palikti brangu zmogu- ar tai "misija neimanoma"

Palikti brangu zmogu- ar tai "misija neimanoma"

Pastaruoju metu persekioja mintis, kad kazkur salia yra zmogus,kuri sutikus gyvenimas pasikeistu.Nors turiu sau brangu zmogu, jau trys metai kartu. Su juo taciau jauciuos jautri ir pazeidziama- pasakyta kandi fraze, ar saltas komentaras pravirkdo Baisu. Darbas jam-pirmoje vietoje, o man -tai kas lieka.Nors yra planai kurti bendra ateiti. Apakęs Man ziauriai truksta jo demesio, svelnumo, palaikymo ir.. Vis ateina mintys, kad reikia viska mesti velniop ir ieskotis geresnio! Bet ka daryti su jausmais? Jau pradejau jam siusti musu santykiu SOS signalus.Bet, matyt, ritinu i kalna Sizifo akmeni.. Tikiu, kad yra zmogus, kurio poreikiai atitinka manuosius, bet kazkodel per visa ta laika jo nesutikau! NEzinau, kaip bepasielgti- ar tempti ta sena guma, ar issilaisvinti ir duoti sansa kitiems. Tūsas

Iš šalies žiūrint, viskas labai banalu, šimtai tokių istorijų NekaltasGal žmogaus "brangumą" pabandyk įvertinti per laiko ir santykių atstumą - dirbtinai ar natūraliai atrask priežastį, dėl kurios būsite priversti kurį laiką nebendrauti Taip Gal tai šiek tiek padės (turėtų !!!) praregėti ...

pakalbek atvirai ir jei nepades siusk velniop bo taip kaip dabar jausies visada metu metus

jei jam nesvarbu kad nesijauti saugiai ir jaukiai salia jo jis ir nepasikeis,negaisk laiko

jei jautiesi blogai,tai kam tęsti toliau... aisku galima tiketis ,kad viskas susitvarkys - bet dazniausiai buna dar blogiau Pavargęs

Taip Gerai

dazniausiai ivertini tada, kai netenki... pabandyk...suprasi, tik labai brangiai gali atsieiti toks supratimas

Faktas tas, kad as ji labai vertinu ir branginu.. Tik kai eilini karta atsimusi i zmogaus saltuma ir RACIONALU prota ir kai eilini karta viduj taip susiguzi, kad asaros pupom ima riedet(nei vienas zmogus nera manes pravirkdes, isskyrus ji..)-pamastai, kad kiek gi galima.. Beda ta, kad visa kalte suverciama mano smulkmeniskumui ir PERDETAM jautrumui.Ieskau savyje blogybiu ir bandau jas guit salin! BET gal kitam zmogui tos mano "blogybes" pasirodys kaip teigiamos savybes?

Kaiva, suprantu, kad tau si istorija atrodo banali. man ji nera banali-i ja investavau savo emocijas ir tai, ka tik zmogus graziausio gali duoti ir suteikti salia esanciajam. Tūsas

Manau, kad tokiu atveju padetu laikinas issiskyrimas, gal isvykimas i kelione(bet atskirai, ne kartu), ar panasiai.Tiesiog pabandyti kuri laika nesusitikti, ir paziuret, kas is to gausis.Ar labai pasiilgtumet vienas kito?Nes tiketis pakeisti zmogu yra beprasmiska, arba myli ji toki, koks yra, arba Sudužusi širdissekmes Apkabinimas

banalu būna tol, kol neliečia mūsų asmeniškai Mirkt nemanau kad Vyras pasikeis

Nu jai pasirinkai toky nika tai turetum buti stipri Cha cha deja, kaip supratau.... JErgau jau po 3 metu sauki SOS, manei tave visa gyvenima lepins, ant ranku, nesios Cha cha Uzsiimk kuo nors, .KAi pragyvensi 10 ir daugiau, suprasi, kad gyvenimas kartu amzina kova su savimi.,O buti salia kito zmogaus ir jaustis ramiai, nevarzant saves ir nereikalaujant is kito -menas. Keisti partnerius, kaip kojines lengva, bet... Kietas

na santykius ,kad jie butu Gerai reikia iamzinti TaipNa pasakyk ,brangioji,kiek vaikuciu pagimdei savo mylimajam?1?o gal 2?

] Pasirinkau toki nika, nes gyvenime esu stipri.Stipri savo veikloje, savo siekiuose.Nenoriu lepinimo is jo, brangiu dovanu, ar kitu dalyku.Tiesiog vieno paprasto dalyko- silumos, isklausymo,zmogisko bendravimo. O partneriu keisti, kaip kad Jus issireiskete, as neketinu. Tiesiog viltis ismokti kartu-isgaravo.

Ponas dziandziamini, nepagimdziau jam nei vieno vaikelio- as dar netekejusi mergina. Kietas

panashioj padetyje buvau pati... dabar galiu jau pasakyti buvau... nes pre paskutines dieneles nusprendzhiau baigti santykius, kurie neveda prie nieko, tai yra man buvo aishkiai paskyta: sheimos bendros nebus... tiesiog nenoriu... jei tenkina, kad mes kartu, tai taip ir bus, kol pati neisheisi... o dabar manu kelyje pasitaike tas kuris suprato ir priglaude... dar nezhinau kas bus su juo... bet gal jis gales duoti daugiau..._manau ateis ir tavo laikas tik laukti labai sunku, o ypac kai pasilieki viena... man pasiseke... viena nebuvau nei dienos

_ dabar esu dekinga, kad mano akis pagaliau atsivere ir zhvelgiu i pasauli kitu kampu...

bet jau padariau viena zhinsni...

Kita vertus, del to lepinimo.. Gal as pernelyg geros nuomones apie save, bet manau, kad daleles to nesiojimo ant ranku tikrai nusipelniau MirktGeriau siekti ir noreti daugiau, nei tenkintis trupiniais nuo vargo vakarienes.

o gal jūs tiesiog skirtingai suprantat dėmesį,šilumą ir pan. vien meilės neužtenka,turi būt vienodas požiūris i draugystę..jei to nėra,anksčiau ar vėliau gręsia skyrybos,kurių priežastis įvardijama kaip "nesutapę charakteriai" Veee

kojiniu nenusiovus metus jos tampa nepakeiciamos. partneris irgi mazdaug per toki pat laika pradeda galvot esas nepakeiciamas