Pakviecia,bet nesumoka...

Va cia tai nusishnekejai,bet kam gi nepasitaiko…

Na dabar supratau viena dalyka,kad siais laikais karaliauja lyciu lygybe.
Daugiau del to nepergyvensiu ir neishsigalvosiu visokiu nesamoniu.Na aciu jums visiems,kad ishaishkinot man…

siaip graziau istikruju yra, kai pakvietes vaikinas sumoka. bet as visada pasisiulau moketi per puse. kiek yra teke bendrauti su moksleiviais tai dazniausiai mokedavom per puse nebent vaikinas noredavo padaryti kokia staigmena ar kazka tokio Šypsena tiesa, viena karta yra teke bendrauti su studentu, kuris turejo gan nebloga darba tai jis uz mane ir mokedavo. net kai kazkada pasiuliau moketi as jis man neleido. na zodziu vaikinas turi teise pasirintki Mirkt

Man patinka mano mergina, nes kai nueiname kur nors papietauti, tai sumokame kiekvienas uz save, kai jai pritruksta pinigu, paskolinu. O kad kiekvienas moketu uz save, tai jos ideja, sako nepatogiai jauciasi, kai kiti uz ja moka. Kietas

na ash visada stengiuosi moketi uzh save pati…kazkaip nejauku kai uzh tave moka draugai, tada kai pati gali tai padaryti Šypsena bet pvz jei vaikinas pasikviecia mergina i kavinuke - ir moketi privaletu jam. Kazkaip ne faijna buna kai vaikinas atsistoja, pakrauna 5lt uzh save ir vos neapsisuka ir isheina net nepasiulydamas sumoketi ir uzh mergina. o tokiu atveju ash dar pasiulau pati ir uzh ji sumoketi Aš nekaltas Po vieno tokio "sumokejimo ir Cha cha tokios mano reakcijos su vaikinu matemes paskutini karta Cha cha ir iki shiol mane pamates vos sugeba numykti “labas”. Cha cha tfiu Aš nekaltas nzn nzn, man kazkaip garbes reijkalas butu kaip vaikinui, bent pasisiulyti sumoketi.

na, man atrodo, kad tu be reikalo cia nustebai. dabar gi mes pacios moterys issikovojom, kad visur lygybe butu. as tai manau, kad kuo zmogus maziau pazistamas, tuo labiau reiketu susimoketi paciai, kad jokiu minciu del "atsiskaitymo" niekam nekiltu. siaip man malonu, kai uz mane sumoka, bet nereikia noreti, kad vaikinas, tarkim kol nedirba savo tevu pinigais moketu uz tave, kai jusu galimybes yra lygios. o jei jau pradedat draugauti, reiketu atskirai susitarti del mokejimo. as tai su savo draugu kiekvienas uz save mokame, nebent jis ar as tikrai pasakom, kad vaisinu. pradzioj budavo, kad sumoka, bet as pati nejaukiai jausdavausi, kad kazkaip skoloj lieku, ar kokia tai priklausomybe lieka po to. taigi…

jei Moterys su Vyrai draugauja rimtai, tai viskas tvarkoj, nebeda jei ir mergina sumoka uzh vaikina, kai shiam striuka su pinigeliais. bet kai sakykim draugyste tik pradejusi uzhsimegzti, ir vaikinas pakviecia tave i kavine…na jau ish mandagu pasisiulyi sumoketi Apakęs ghmz…tai velniam tada kviesti panele i kavine? pasivaikschiojimas parke tokiu atveju nieko nekainuoja…ne geriau butu? Cha cha
ir dar pastebejau toki momenta…kuo vaikinas daugiau turi $ tuo jis daugiau juos “taupo” merginos saskaita Apakęs Cha cha

na, matai nelygu ka reiskia pas tave "pasikviecia". mat yra skirtingi dalykai kvietimas i kavine kaip vietos susitikimui isrinkimas, tarkim namai netinka, lauke salta ir pan. o kitas variantas yra kai vaikinas kviecia noredamas pavaisinti, ar kazkas panasaus. todel, kai skiriasi kvietimo tikslai, skiriasi ir elgesys. kai baras pasirenkamas tik susitikimui, nereikia noreti, kai vaikinas uz tave moketu. o siaip gi galima suprasti ko tikisi vaikinas ir kaip traktuoti reikia kvietima.

na yra daug vietu susitikimui, nebutinai tai turi booti kavine, jei jau mes kalbam apie tai…tad jei vaikinas sugalvojo pasikviesti mergina ten, reijkia ir pagalvoti kas ir uzh ka ten mokes…tokiu atveju galima susitarti, kad pvz shi karta moka vaikinas, kita karta - mergina Šypsena

geraj kad pripazysti Mirkt Alus

Manau tu teisi

Nu ir izvalgumas tavo,vistik auksinis bangietis esi Mirkt

Nu ir vedziojau vedziojau bet nepasiseke isvadzioti Liežuvis Siap Zitai ne vien tu alaus skolingas Aš nekaltas Liežuvis
As tikiu kad pastatysi Liežuvis Mirkt

Kas eina, tas ir moka…

As protestuoju pries moderatoriu savivale Bangoje ir teisingumo nebuvima joje!

ir vel, kaip trinti, koreguoti kitu zinutes ir temas ! Piktas tu savo bazara koreguok !
ir vel tas nenumaldomas noras diriguoti kitiems ir vertinti ju pasauli pagal savo menka isprusima ! Piktas
ar tu klausei kitu , ar jie nori jog tu ir visa sita jusu moderu - tironu kasta jiems trintu , koreguotu zinutes ir temas ? klausei ?
tai gal man paklausti ? paziuresim ar tikrai nori dauguma , kad sitaip drastiskai ir be jokiu ceremoniju kas listu ir pazeidinetu ju autorines teises ! ! Piktas Piktas

Kodėl banuojami dalyviai iki 18 klube vien už tai, kad jie parašo, neperskaitę visų žinučių ilgoje temoje ? Apakęs Košmaras !!Blogai Ar galima taip daryti ? Kas suteikė tokias teises moderatoriams ?Nekaltas

Jūs, rašinėdami baruose, kuriuose jau yra parašyta po keletą tūkstančių žinučių, perskaitote jas visas nuo pat pradžių ?
Aš vien dėl to ten nerašinėju, nes negaliu niekaip perskaityti visų ten parašytų blevyzgų !
Toks klausimas moderatoriams: kaip dera barų temos su klubų taisyklėmis neflūdinti ir kurti temas susijusias su klubo tematika ?
Visi barai —> į Alkoholikų forumą

ir vel, kaip trinti, koreguoti kitu zinutes ir temas ! Piktas tu savo bazara koreguok !
ir vel tas nenumaldomas noras diriguoti kitiems ir vertinti ju pasauli pagal savo menka isprusima ! Piktas
ar tu klausei kitu , ar jie nori jog tu ir visa sita jusu moderu - tironu kasta jiems trintu , koreguotu zinutes ir temas ? klausei ?
tai gal man paklausti ? paziuresim ar tikrai nori dauguma , kad sitaip drastiskai ir be jokiu ceremoniju kas listu ir pazeidinetu ju autorines teises ! ! Piktas Piktas

Kodėl banuojami dalyviai iki 18 klube vien už tai, kad jie parašo, neperskaitę visų žinučių ilgoje temoje ? Apakęs Košmaras !!Blogai Ar galima taip daryti ? Kas suteikė tokias teises moderatoriams ?Nekaltas

Jūs, rašinėdami baruose, kuriuose jau yra parašyta po keletą tūkstančių žinučių, perskaitote jas visas nuo pat pradžių ?
Aš vien dėl to ten nerašinėju, nes negaliu niekaip perskaityti visų ten parašytų blevyzgų !
Toks klausimas moderatoriams: kaip dera barų temos su klubų taisyklėmis neflūdinti ir kurti temas susijusias su klubo tematika ?
Visi barai —> į Alkoholikų forumą

o man rodos, jog pries einant reikia susitarti, kas uz ka moka… normaliausia butu, jeigu keikvienas moketu uz save… va tajp waLaimingas

jeigu tawe kvieca tawo cachuras, taj tada tada turi waisint, bet jeigu pakwiecia kox draugas ar kitas kas taj jis nepriwalo uz tawe sumoket Šypsena