Pakviecia,bet nesumoka...

Pakviecia,bet nesumoka…

Vaikinai,gal cia klausimas daugiau jums.Gal tai ka nors reishkia???
As,tai suprantu taip,kas kviecia tas vaishina…Ar as neteisi?Laukiu jusu komentaru.

Gal ir taip, bet ne visada. Negi tu realiai isivaizduoji, kad vaikinas visur ir visada turi moketi uz mergina. Taip turi bet ne visada. As pvz stengiuos moketi visada nes kai as nesumoku, tai sumoka ji ir sumoka uz abu, tuomet as jauciuos nepatogiai…

tikriausiai neverta buvai, kad sumoketu uz tave Šypsena

is dalies taip ,bet siaip geriau per puse ,vienas moka uz vakariene kitas uz ka kita Šypsena

Cia labay keblus klausimas… Wienaz dalykas ir kur pas nepilnamecius dideli pinigai (is teweliu trest ziauriai juk nesmagu) ir kitaz - Lietuwoj juk lietus lyja (cikiuosi supratot ka noriu pasakyt) Blogai
As taj asmeniskai darau taip: kai ka norz panai labay brangaus ir gero padarau uzsimenu, jog “niu daba uz taj turesi mane i kina nusiwest” ir pan.

Wizkas priklauso nuo konkrecios situacijos aplinkybiu, zmogaus Mirkt

Man atrodo jie patys nesupranta savo psichologijos… taj beviltishka aiskintis Cha cha

Tokiu atweju geriausias kompromisas - abu moka per puse Mirkt

neblogas pasiulimas, girdi sabre nuo siol mokesime lygiai per puse… ok?

Gal jei kviecia tai tas ir vaisina, bet kai draugauji su Vyrai ir dar esate moxleiviai(studentai) tai manau abiems tokia pati padetis t.y. gauname $$ is teveliu… Pvz man buna taip (cia nesusitarimas, tiesiog taip netycia iseina), kad dazniausiai jis sumoka uz mudu kai nueinam i kokia kavine, bara, o kai einam i pvz. kina tai as nuperku bilietukus ar pan., jei i kluba tai kiekvienas uz save (iejimas)…
Bet yra vienas vyras, kuris uz mane visur ir visada moka, nesvarbu as ar jis pasiulo kur nors nueit pavalgyt ar apsipirkti …tai mano TETIS Bučkis Cha cha

Nu ka as zinau. Supranti kartais kai tu stati savo merginai tai ka ji suvalge ir isgere kavinej ir jauti is to malonuma, tai kodel gi ne. As kaip pastebejau kiekvienoje poreleje yra skirtingi istatymai, reikes susikurti kazkokius istatymus ir mums, bet tai ateityje, kol kas svarbiausia pasimatyti, o ne sumoketi vienas uz kita ir pasirodyti, kuris yra turtingesnis…

Bet tai buvo musu pirmas pasimatymas(iki to mes bendravome sms).Na jei atvirai tai jis labai krito mano akyse.As suprantu,jei mes draugautume, tai susitartume,kas moka,ar kazka panashaus…Bet dabar as labai sukresta.
Tikrai pradedu galvoti,kad (kai kazkas cia rashe)buvau neverta…Šikšnosparnis

Tikinti, taj ne pasaulio pabajga… Aš nekaltas gal jis pinigu neturejo Mirkt nerejk pagal taj rinktis zmogu! jej tu ji myletum tau tikrai butu vienodaj ar mokejo jis ar ne… Aš nekaltas

Ir is viso net jei tu to ir neverta, tai gal is tikruju jis nevertas taves. Bet pled as pradedu galvoti kad tu renkiesi savo draugus pagal tai kokia suma jie nesiojasi pinigineje, o tai ne tik kad blogia, o labai labai blogai… daryk isvadas

Na siaip tai jei vaikinas pakviecia mergina jis turi pagal etiketa sumoketi.Jei i kavine einama mazia pazystant zmogu tai daznai moaka uz savo suvartota maistaMirkt nekenciu tokiu kurie atsistoja ir pasako sumokes draugai Piktas
Ir siaip reikia laikytis zodzio jei pazeadejai pvz draugui pastatyti Alus tai ir privalai laikytis zodzio Mirkt

Ple, toks jausmas, kad šis sakinukas skirtas man kažką priminti… Aš nekaltas Liežuvis
Nu tik atlėk iki Kauno… Gerai
Pastatysiu alaus… Pastatysiu… Mirkt

Sabre rase:
Man atrodo jie patys nesupranta savo psichologijos… taj beviltishka aiskintis

buna kad ir nesuprantam Cha cha

wat prisimenu atsitikima su mano sistros gimtadieniu, kuri dare vienam vilniaus kabaku…ten aisq buvo uzsakytas maistas, gert buvo ant apsilimo (juk neprispirksi kabake kosminem kainom visiems ant prisigerimo), tai wa o toliau turejo pirkti patys gert kam neuzteko ar kas nenorejo gert to ko buvo…tai atsitiko taip kad kai kurie uzsisakinejo vodzia ir zadejo patys moketis (uz pirmus 2 butelius patys susimokejo kai atnesdavo iskart saskaita) o po to “gerieji draugai” nusprende nemoketi, juk jie atejo svesti, o ne babkiu leisti … Nu ka jie taip garziai viens po kito nusimuilino (tipo i WC ar parookyt laukan Piktas )… Niu ka mes sumokejom, o kas ir beliko darytAš nekaltas…Tai ir isryskejo kokie draugai gali but, kur anksciau net mintis negaljo kilti kad jie taip galetu Piktas …siutas eme ne uz tai kad teko sumoket uz ju isgerta vodzia, bet tai kad jie taip pasielge…
p.s. veliau 2 is 5 gerusiu atidave $$…sazine uzgzauze gal Aš nekaltas

Taigi dabar lyciu lygybe ir ner ko rekaut, kad vaikinas visko nesumoka, 50% ant 50% saziningiausiaGerai

o, kas nevaisina?
reik issirink ta kuris supranta tokius dalykus, tave tikriausiai vienas pakviete ir varei is kart…