Pakso tema veda iš kantrybės

Pakso tema veda iš kantrybės

Jau antras mėnuo kaip visos žinių laidos, visi laikraščiai, interneto svetainės (kur žinios, naujienos) tik varo apie Paxą. Nu jau atibodo nerealiai. Pradeda piktumas imti. Pikta ir ant Paxo, kad konkretumo neįneša (nu atsistatydintų- mažiau galvą visiem skaudėtų) ir ant apkaltos iniciatorių- tagi jei kaip prognozuoja, kad apkalta vyks pusę metų- nu tai išvis Paxas pasidarys kaip keiksmažodis.
Man, pavyzdžiui šiandien svarbiausia tema: Žalgiris- CASK
PasipergyvenamŽliumbia

na ka padarysi, ziniasklaidai tirazai svarbus, juk zmones skaito, o kai neturi ka rasyti pradeda pasakas sekti, svarbu, kad bent kazkas butu parasyta…
o seimunams, tai tiesiog dievo dovana. gali kiek sirdis geidzia rodytis per tv. rimtais veidais vartalioti ta pati per tapati…
gyventi ir dziaugies

Mane irgi uzkniso. Bet cia ne tas atvejis, kai reikia numoti ranka "ai, duok durniui kelia". Manau, reikia viska testi iki galo, kol bus patvirtinti kaltinimai ir Paksas bus nusalintas.
Tik baisu del vieno - Paksas akivaizdiai jau nebereaguoja i jokius logiskus argumentus, ji veikia jau visai kiti [psichikos? itakos? pinigu?] desniai. Todel gali buti visokiu cirku. Atrodo, vienas zingsnis iki incenizuoto pasikesinimo i Paksa, autobusais i Vilniu suvezamu nupirktu ar apgautu kaimieciu ir laisvas kelias masinems riausems…

per anksti apsidziaugem Lietuvos laisve ir gerove Liūdnas

Bet kiek aferų kiti dabar gali sukti…Apakęs Taigi visų akys tik į Paxą Baisu

O girdėjot kada per TV rodė iš Latvijos tą matematiką, kuris apskaičiuoja likimą. Tai jis paskė, kad Paxui 2003-12-27d.- pati blogiausia. Laukiam perversmoCha cha

jo maciau, stai ir laukiu kas bus Šypsena

Viskas akivaizdu, nors ir aisku, kad prezidentas apsitapsnojes, nors ir aisku, kad jis bus atstatydintas, R.Paksas niekur neskuba, del vienos paprastos priezasties - jai jis atsistatydins praras teise dalyvauti sekanciuose prezidento rinkimuose. Tuo tarpu nusalintas po apkaltos jis nepraranda teises bolatiruotis i prezidentus Liežuvis. Laukime kitu rinkimu ir suprasimo, ko ismokom is sios pamokos Mirkt.
Žvaigždė

Joooo, ziniasklaida baigia iseit is proto: zodis Paxius automatiskai pavercia siuzeta ar straipsni skaitomu Piktas. Siandie gal 10 min klausiau, kaip Rolis neteisingai elgesi baznycioje. Nu totaliai bulvarines spaudos lygio informacija. O pateikiama per LR1 Apakęs. Nors as ir pries Paxiu, bet tikrai ne uz tokias nesamones.
Siandien Zalgiris LAIMES!!! Taip

mane irgi uzhkniso Piktas perjungiu radija ar telika kai zhinios buna…Nekaltas per LNK tai pamatyt zhinias ish uzhsienio jau bbz kiek laiko be shansu! (rode tik apie sprogima Irake ir kad sueme Sadama!Pavargęs) siaubas kazhkox… mano tevai irgi nebezhiuri lietuvishku zhiniu…Nekaltas tevas tai juokias, kad kaip Brezhnevo laikas, viskas apie viena zhmogu…NekaltasBlogai

fui, kaip jau viskas atsibodo Veee. kaltas, nekaltas, bet tokio kvėšos dar matyt neteko Piktas. žada apkaltą baigt iki vasario vidurio lygtai, tai net bloga pagalvot kiek dar žiniasklaida plyšos apie visa tai. o kuom baigsis ir taip aišku. tik gaila kad lietuviai iki tol išpjaus vieni kitus, lyg tai ką pakeistų. tik man vistiek keista, kad žmogus taip žadėjęs pagerinti Lietuvos gyvenimą, dabar daro tai kad jai būtų tik blogiau Apakęs. iš pradžių viskas buvo net labai įdomu, o dabar matosi, kad tai - tik durnių laivas Piktas

o šiandien kašis aišku pirmoj vietoj!! o tie visi paxai su savo žiobaliojimais gali nors ir nusprogt
Žalgiris rulez

is viso tos lt ziniu tarnybos Veee
reikia sekti kas zu musu kaimo vyksta, o cia tas pats per ta pati Kanda
Veee tas paxas, o del kasio, tai man irgi nelabai idomuMirkt

Visas tas triuksmas bent jau man ima darytis panasus ir ta "varyma" ant Pakso per prezidento rinkimus. Prisiminkime kaip daug buvo kritikuota, rekta ir panasiai, o efektas buvo atbulinis - ji isrinko. Dabar sita tema zmonem tiesiog pradeda nusibosti, ir ta situacija gali pasikartoti Nekaltas
Jei tarkim atstatydina, o jis kelia savo kandidatura per neeilinius rinkimus, ar nebutu vel tas pats kad miestai ir ypac jaunimas balsuoti neina, ir isrenkamas vel jis?
Nepalaikau nei vienos nei kitos puses, bet tas rekavimas tikrai nusibodes.

mane tai ta politika apie paksa jau pradeda nervuotiCha cha

atsibodo Paxas nerealiai ir man Piktas

parasykit skunda laikrasciams gal nustos rasyti

man tik idomu , kodel politikai teigia kad apkalta uztruks du menesius. nesuprantu kodel taip sunku surengti apkalta , jeigu tekstas jau yra tai prabalsavima padarai ir viskas. o tokiais tempais mes ir kitu rinkimu sulauksim

todel, kas ten buvo pavirsutiniskas tyrimas, susipazinta su medziaga, apklausti keli zmones ir daromi isanksti isvada. be to cia grinai politinis sprendimas, prokurotura dar nebaige savo.
aplkaltos komisija tures viska tyrti zymiai issamiau, jie tures ne tik pagristi, bet ir irodyti, kad buvo tokie nusikaltimai. cia jau bus privaloma visu asmenu apklausa. tik klausimas, ar privatus zmones tipo smailyte vel gales "prisidengti" savo nevyriausybiniu statusu.
todel ir apkaltos laikas zymiai ilgesnis.

Ponas Sakalas minejo kad tai politinis vertinimas , taip as irgi manau.kiek pamenu tai buvo teigiama kad negalima prezidento patraukt baudziamojon atsakomyben kol jisai eina prezidento pareigas , taigi apkalta yra vienine galimybe atstatydinti prezidenta. taigi man atrodo kad prezidento veiksmus bus galima ivertinti tik jam jau neinant prezidento pareigu. tada neaisku ka turi tirti prokurorai, jei paksass tebeeina prezidento pareigas. na gal as kaskaka praleidau.

prokuratura renka teisinius irodymus, patvirtinancius, kad pazeidimai tikrai ivyko. nes per apkalta reikes remtis ne meilemis ir nemeilemis, bet faktais, patvirtintais ne spejimais, o irodymais. juos ir renka prokuratura