Paklaida

dr002™ | 11-02 22:16 Atsakyti privačiai Kazkas pirko uz kiek ten k€ naujus ir nesikrove… krovesi kad truksta ant 911 Cha cha bet cE porsistu bajeriai, tu kur turi litu ant 911 bet siaip po kaima tai imciau ir as palakstyty

mane pradzioj kazkaip diorgino akademikas (ir db vel jo nebeziuriu Cha cha), bet tie jo projektai su uaziku, ar seip tos vidiachos su visokiom audi100, tai man visai Geraiypac kai ta uazika vis mieste bandydavo, per kiek iki 100 lupa, arba su zilu nesiojosi 4.8is, arba gaz24 2jz Juokiasi gera xyune mieste stume Juokiasi

Nu su 3.2 negraužtų sąžinė važinėt, kiti gal kiek silpnoki šiai dienai jau. Su fl lempom ir gražiais ratais jie man labai ok. Motorai ten visi ale kasiakiniai, bet tas kasiakas va toks design911.co.uk/fu/pt856_1748_2776_-cma81-cmo82/Porsche/Bo xster-986-987-981/Replacement-Bearing/ ir jis beveik visiems nueina. Pirmų gamybos metų jei gerai pamenu skaitos geriau surinkti, nes po to persikėlė rinkimas kitur. Bet jau seniai domėjaus, gali būt, kad netiksliai prisimenu.

Man tai tie Akademiko karai su babiorais Taip Cha cha

as tai kazkaip beslampinedamas situos botanikus da megstu paklausyt youtube.com/watch?v=8XDZ6Pu3E68 Cha chable taip nesaliskai apie viska lyg is sono, ir lyg viskas vakar buve- kaip kas kodel, lijo/snigo, kaip kas ka pagalvojo, kas kokias ambicijas pasigavo, kas kokiu priciudu turejo ir tt Cha cha

Garaz54, combat crew, academik, bwt team, offroad spb, žizn sindikata ir kiti jų grupės kanalai - vieni pagrindinių kanalų mano Taip Cha cha nors garaz jau mažiau įdomus pasidarė, o bwt mažokai veiksmo kažkaip. Anksčiau jie ten normaliai veiksmo duodavo Cha cha

As dar ant to ruso narkomano kur nakcius uzrode buvau pasikabines, bet pamirsau jau kaip vadinasi Cha cha

darėnas | 11-02 20:52 Atsakyti privačiai Vieną kart patikrinai su GPS ir visada žinai toliau. Ko dar reik? Nekaltas pagal mane tai eina procentais. Nu tipo nuo 50km bus paklaida 5km/h, o nuo 200 - 20. Tai negi procentais ir matuosi kaskart mintyse? Nekaltas

tai tipo važiuoji ant 26 - vadinasi 20, važiuoji ant 266 - bus 260? meybi Nekaltas

savrbu kokia paklaida ne pas masina, o pas trikoji. Vakar pralekiau pro viena, ant 69 (kai leistinas 50), nu ir ziuresim kokia tolerancijos riba ir paklaida dabar pas oficialias institucijas. Cha cha

Auksakalys Apakęs dar tokio negirdėjau, kad būtų pastovūs 5/6 kmh. Sakai pas visus taip?