Pakaitinimo zvakes


Pakaitinimo zvakes

Klausimukas, reikia rakto kaitinimo zvakems audi a4 tdi dyzeliuks. Ar tiks universalus 16mm raktas ar ne. Reik kazkokio pailginto? Kiek matavau lyg ir 12mm tinka. Pasimeciau, kaip ten vistik yra? Labai nemuskit Drovus

reikia tokio,kad užsimautu ir tiek

o ten ji sukt kiek eina ar ten dar NM reik sukt kiek priklauso?

ant šilto motoro ir labai labai subtiliai,turi pajust is rankos tuos nm. aišku purškiklis koks padoresnis nepamaisys.

aš tai jau bijau tų dyzelinių žvakių Cha cha opeliui dvi išsisuko, dvi nulūžo, bmw vieną sukau, tai irgi lūžo. Dvi dienas prieš buvau ir stabdžių skysčio privaręs, ir šaltam bandžiau sukt ir užkaitintam, bet nei krust. Tai paskui čiut stipriau suktelėjau ir iškart nulūžo

O jei ant salto keist? Netinka? Praktikos nera Liūdnas

prisuk/atsuk/prisuk/atsuk… kazkaip tep. Cha cha

nežinau ar tinka,tiesiog sako,kad reikia ant gerai šilto. o kodel nenori pabirbint?

tarp irankiu neturiu prailgintos 12mm galvutes Pavargęs primeciau jei kontplekta pirkt 100euru uz kazka Vau! Geriau galvute pasiimt blin Cha cha o uz pakeitima 5 minuciu 20eu moket gaila biskiu

ant seno tds tai kaip nakčius parašė, pažaidžiau atsargiai ir išsisuko visos. O va ant dabartinio, tai žaidžiau žaidžiau ir liko bmw su pusketvirtos žvakės Blogai Cha cha

isivaizduoju zvakes keist tai ne motora perrinkinet Cha cha

nupirk galvute ir pirmyn

butu pordas naujas tai servisan varyciau, db Pinigai kazkaip gaila moket

bus proga galva pasikelt Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nezinojau, kad luzta tai opeliui koznais metais rudeniop issukdavau patikrinti ar veikia, betš kai suzinojau kad luzta jos jau buvau astrike pardaves Juokiasi

viena syki išsukai ir daugiau visada issuksi

kad issukt, reik isukt normaliai, kad nesifonintu

tepalo filtro kapsule zafirui irgi keiciau be baimes, kol pries pora metu pardavejas prigasdino, mol pries kaledas nesikeisk, nes korpusas daznai luzta, liksi ant svenciu be masinos, nu bet tpfu tpfu tpfu keiciu ir po to Cha cha

ei chebra, renku zmonai telefona. Kuom blogiau samsungas uz apple 7? Mane kazkaip atbaido applo dauguma mokamu appsu. O kas ten blogiau dar pas ta grauztuka? As past tai grauztuko is principo neimciau, man pats brandas isaukstintas ziauriai ir atsibodes… bet jei ziurint tik i parametrus ir patoguma naudot?