Pakaitinimo žvakė


Pakaitinimo žvakė

…turinti vidinį “trumpą” į korpusą. p.s. čia puspročiui su maža praktika, kuris pasirodo ne viską matęs ir ne viską žino gyvenime. Nekaltas

tai ka turi rodyt? sitai?

tai ir rodo, kad varža lygi 0 Omų, o jei būtų gera, rodytų apie 1,5 Om…priklausomai nuo kaitinimo žvakės tipo.

Tai “rodo” kad esi idiotas ir net negirdėjai apie omo dėsnį Juokiasi…o cirkus su nuotraukom rodyk savo draugams smėlio dėžėj.

P.S-“trumpas į korpusą” tai ČIA pas tave Taip…tas vienintelis smegenų vingis užtrumpinęs į kaukolę Apsvaigęs

gerulis testeris Masturbech… Gerai Cha cha net savo laidu varzos neiskaiciuoja (kas buna apie 0.5 - 0.8 Om)… Skaitau Kietas

kai buvo mašinoj - saugiklis degė?

…bukumas žmogučio neregėtas…o čia šiuo atveju Omo dėsnis prie ko? kam kalbi apie tai, ko net nesuvoki…vargšas Cha cha

kas is vokietistu galetu pagelbeti gerai isversti sioki toki aprasyma is vokieciu kalbos? i pm Labas

Omo dėsnis-srovė lygi įtampai padalintai iš varžos. 12v, varža 1 omas,srovė lygi 12 amperų 12v varža 0.5 omo , srovė lygi 24 amperam 12v, varža 0.1 omo, srovė lygi … 120amperų Dalbajobe-tęsti ???

To: 69+ turi abejonių dėl testerio? ar nutuoki bent, kokia tikra testerio laidų varža? Šypsena

Juokiasi Poršai, nedemonstruok savo nemokšiškumo… primityvas tu primityvas…ką tu nori įrodyti? kas tau neaišku? awto elektros tinkle 14V, kaitžvakės geros varža 1,3 Om, tekanti srovė 10,7A…kas neaišku durneli? O Om trumpas jungimas ir lekia saugiklis.

Mutabor>> tikrai turiu abejoniu del sio testerio… Mirkt

Juokiasilabai didelių Taip[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.814835.1…-=(41450 0163](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.814835.1…-=(414500163)

nuoroda idejai, todel , kad visi bites+ dalyviai dalbajobai ir nesugebes paziureti viena foto auksciau?

Dalbajobe-saugiklis vienas keturiom žvakėm , vadinasi jo srovė kaip minimum-50A -jis tiek “atlaikys”, bet jokia “užtrumpinus"žvakė” tokios srovės neatlaikys, nes ji paprasčiausiai sudegs. Aš gi tau siūliau Mirkt-prijuk šitą “stebūklingą žvakę” prie akumo…jeigu nori-per 50A saugiklį…tik laikyk replėmis ir užsidėk akinius.

nuoroda konkrečiai-dalbajobui Taip

aš tau žiopliau ne šiaip įdėjau vokiškos Bosch žvakės konstrukciją ir pjūvį…silpnas tu mechanikas…o elektra iš viso ne tavo nosiai

Kad ir marsietiškos-fizikos dėsniai nuo to nesikeičia.