Pakaitalas HAC`ui ?

ant kiek reik but nuobodziam zmogui kad pirkti toky bmw? Nekaltas

170kw cia su mintim vasara palakstyt Šypsena

ziema nepajausi 170kw? Klasta

Kajenius, as prie pirkdamas HAC`a galvojau apie toki 3.0+mechanas… bet kad anuju kainos buvo man tada neikandamos…

i tokius modelius ziurint, imciau ka nors mandresnio. dar nezinau ka Cha cha

wori, brera? ar i italu “atsikandai”?

brera? brera FWD… asmeniskai savo masinos turbut sekancios tikrai nenoriu FWD

rhc - breros kaina biski kita Mirkt ir ne rwd o nieko as neatsikandau, kas kris i sirdi, kai masinos ieskosiu - ta ir pirksiu Cha cha

Sitie teisingi Gerai Kazkada testintas, patiko Apkabinimas

nezinau kas ten gali patikt, kai persedi is Z, atrodo, kad i antro goflo bagazine sedai ir atbulas varai, sedi ant laktos, siubuoji, linguoji, ant kiekvieno posukio atrodo apsivers sunbude

Z Girtas

Bura, as toki testinau dar 5 metai pries perkant Z. Tada butent buvo ieskomas E46 kupas. Kas liecia Zeske, man regis, apskritai nera analogu jam uz tokia kaina.

kasdienai Z butu siokia tokia prabanga,o sita padujinus visai ekomobilis Gerai

o sitas nesidujina ? Šypsena

dujinas,bet sanaudos jau nebe 12 su puse,o ciut ne 17ltr Nekaltasedit : 16.1ltr autoweek.nl/auto/28607/nissan-350z

o pas ka cia 12,5 sanaudos su 3.0i? Cia kokiu rezimu vaziuojant 12.5? Nebesvaikit su savo ble 12.5 gerbiamieji Juokiasi

darkman>pas tave at berods ir priklauso tiek kiek turi,mechanikai duota 12.8ltr.

^ Juokiasi Žliumbia Juokiasi Cha cha

Kadangi pas mane automatas, man ale 14 litru yra, naturoj 16 ir daugiau… O masina idealiai tvarkinga, ten reikia belekokiu pencininko rezimu vazineti po miesta, kad ta 14 tilpti ir jauciu atstumai turi buti ne mazesni kaip 10km

miestas miestui nelygus, vaziavimas vaziavimui. vien tik taupant, gal ir imanoma. bet kam tada tie 3.0 Šypsena