pajamtas

pajamtas

papirkau masina kaip Moteris, nesu net vaziaves, bet labai graziai atrodo man jie Juokiasiuz pusantro men turetu pasiekti litvos krantus Liežuvis

ne per jaunas tokiai greitai masinelei?

kas cia pasidare, kad visi keicia masinas ant AB Cha cha duzio tai galima sakyt net nera, zjbs toks varijants Gerai koks variklis?

Kiek $ toks anapus kainavo?

Gerai superkul ,pavydziu Apkabinimas

kaip su dalim bus reikalai ?

lt kainuos 36 plius tvarkymas. variklis 3 ltr, paskutiniu metu teko pasimalt ir su astunke ir panasiai, tad silpnesiu motoru kaip 200 ag net neziurejau. o seip loterija, tik keista kad 2006 metu, o pravaziavus 9800 myliu. pirikupai, sako kad kartais buna ir amerikej ridu nesukioja,

nu kas per išpuolis - telefonai nebeveikia… omni lūžo?

su bite viskas ciki

aplink kiek kolegu yra pas visus arba nerodo rysio arba rodo bet neina skambint pas mane du telefai abu ant omnio. viens veikia kits ne. idomu.

ezys smigo, omnitelio abonentas veikia Nekaltas

mano omnis veikia, nors pries tai skambinant mete rysio klaidas

buna su mazom ridom, buna, draugas pirko Mazda Protege 2002m kokiais 2007m su 10k myliu rida Šypsena Iki siol vazineja, nieko perdaug nereikia keist.

Siaip neblogi sitie lexusai paemus trauka/ekonomiskuma/patikimuma… Manau perspjauna tiek 5er tie e klase, tiek a6… Tik sunku gaut 4x4, arba isvis nera tokio, ir dizelio neturi… Bet jei imti benza ir noret rwd manau lioha geriausias variantas, jei ilgam…

yra awd.

Gerai Girtas

Geras pasirinkimas Gerai Gerai

tik blogai, kad jie nesidujina…

maiki, manau kreipsiuos i tave Mirkto seip ziurinejau tik i paprastus, amerikoj gan daug awd, bet daug kas atkalbineja del zenkliai didesniu kuro sanaudu