Pajamtas tautomobilis :)

Pajamtas tautomobilis :slight_smile:

A gerai bus dalyviai? NekaltasPS.tigras ant kablio valdo Taip

Geraisekmes eksploatacijoje.

Gerai

pasratas, ir kaip jie nenusibosta Cha cha Gerai

Qrmis>dekui, matysim kaip seksis ŠypsenaGDI>nu man jis pirmas Cha cha niekada netikejau, kad pirksiu passat. Bet cia reikia atsargiai, kad poto nenusipirkciau kokio reno Cha cha

rida šimcseptym ar dudvim?

ant opeliaus 625000 rode kai pajunge kompa Apakęs

o kur toyota, corsa?

N4S, cia tau kas? panasu i mendelejavo lentele? kad kartoji jau N`taji karta ta savo rida? kam ji ne ph? 1/2 masinu su tokiom vazineja ir ka? Gmc, papiesk kaip sekasi karts nuo karto. Smagu, kad radai sau tinkama varianta Mirkt

Hollow>221 Cha cha Cha cha Cha cha idomiausia, kad i rida pasiziurejau tik pries vaziuojant i Regitra, nes nemaciau prasmes Šypsenarh>Corsa seniai Panevezy Gerai Toyota kolkas yra Šypsena

Remigis Juokiasi

tai ne tipo Cha cha

corsa pardavei uz tiek kiek norejai? o ka toyota parduosi? genda ar kas Šypsena

volodia>numeris piestas Cha cha norejau pajamt 020, bet kaunio regitroj pasake Špygatai teko kita jamt Cha chaQrmis>ok brukstelsiu Taiprh>biski pigiau nei noreciau iskart, bet normaliai TaipNegedo ir negenda nei viena. Uztat mano Šuo sian isbande didziule passat bagazine ir sake, kad bus ok Cha cha

heh, pataikiau Cha cha

hollow>nugi cia “standartas” Cha cha px ar masinai 3 metai ar 15 Cha chaPS. Toyota emiau beveik 4metu su 157 000km, bet greiciausiai neliesta.

ne, tikras vokietis Taip

volodia>yra kauferis, dokumentai, TA vokiska ir pagal VIN koda gi galima pasiziuret, kad ir cia :cybertects.co.uk/scirocco/vincheck.php

Siaip man kazkaip daug kompas rodo sanaudu, bet gal meluoja NekaltasGrizus i Vilniu ir Kauno rode 6.3l/100km (greitis ~110), pasisukiojus dar 50km po Vilniu pakilo iki 6.8. Dabar vakare uzsipyliau ir prasukau 40km mieste tai rodo dabar 7.9, ne per daug? Nekaltas 96kw.