Paieska FTP serveryje

Paieska FTP serveryje

Reikia kokios nors programyte, kur prisijungus prie ftp serverio butu galima daryti paieskos uzklausa, nes kartais atsibosta vazineti per visus katalogus ir ieskoti. OS: Windows XP

FTP tai jau ne savas PC ir ten paieškos nepadarysi (nors gal ir su tam tikrom teisėm leistų, bet abejoju), paaiškinimas be abejo paprastas, tai stabdytų FTP darbą. Vis dėlto kažkur skaičiau, kaip su Total commanderiu pasidaro žmonės automatiškai visų jame esančių failų sąrašą ir poto jau gali ieškot.

Tai kokios teises? logina pasworda suvedi ir viskas, nu ne root.

Jei ir bus tokia paieshka, tai jos greitis bus tiesiogiai proporcingas tavo greichiui su tuo servu.

su php tokio dalyko išrast neišeitų?

Kad nelabai isivaizduoju kaip cia. Zinau kad yra galimybe dirbti su failo pavadinimais, taciau man reiki apaieskos. Pas save radau php scripta, kur galima ftp valdyti per http Šypsena Gal reikes susilietuvinti Girtas

Trumpai WS_FTP Professional 9.0 Goglinkis, arbe warezininkis šio FTP klijento. Kritiniu atveju pamuilinsiu arba kur nors uploadinsiu

O kur visi write, read, delete ir pan?

WS_FTP Professional 9.0 (su viskuo) s11.yousendit.com/d.aspx?id=B6770B4DE1642921C0F9095513B183B7

kiek cia daug bendro su ftp perziura Cha cha

koks skirtumas Šypsena

dariniz, dzenkule Alus Girtas

Dar kažkokį softą turėjau kuris darė search po FTP, ale jau nepamenu. Manau, kad verta pasiūlytą pabandyti. Po teisybei, tai apie tai labai nesenai kažkas klausė - ir ats. buvo toks pats.

Visai buvau pamiršęs, kad mano minėtą programą galima rasti pas fosi fosi.ural.net/ Nes mano ankstesnis linkas gyvena tik savaitę

yra du budai: 1.paieska realiu laiku: Far manager, puikiai ta atlieka. bet manau pats gali isivaizduoti kad tai nera greita Šypsena) 2.Ftpinfo: paleidi programa, nuskenuoja ftp.turi visa lista failu su katalogais, darai paieska.itin greit vyksta.

pas mane ftp paziurek … guli dvi programkes … viena ishke ftp per tinkla … kita failu ftp ftp finder … ar ftp search … nepamenu kaip vadinasi… pasiknisk prie programs/internet