Pagonybe siandien ;)

Pagonybe siandien :wink:

geriau dar eik pasimokinti, bo nieko doro…

aciu uz supratinguma…

…kokie arogantiski zmones…

CamelSong -cia is pradziu ir man atrode kad jie labai tokie pasipute Cha cha tiesiog siulau tau paliginti savo nuotraukas ir kokiu nors izimesniu fotografu. tada pamatysi skirtingus lygius

Na, taip, as suprantu, kad as nesu kazkas tookio. Tik nemaniau, kad visus naujokius cia taip ziauriai krikstyja Liūdnas O cia tik pabandymai… As netaikau i auksciausias vietas…

ir nieko jau cia tragisko labai neizvelgiu …

Ech žiauriai čia su naujokais, visi tą praėjom Cha chaFoto tikrai kol kas dar ne kas Šypsena

…na as perzvelgiau kitas nuotraukas ir man kazkaip pasirode, kad buna ir blogiau… …bet nemaniau, kad taip sunku integruotis bus…

šarpo tai tikrai per daug

Peut etre Mirkt

babaisu Cha cha

Blogiau buna, ir ant kiek!!! Bet cia ne kriterijus, kad blogiau buna, i tai nesilyginkim…, i blogiukus… O man ta tavo foto visai nebloga.

Truputi iskraipe man ja cia Liūdnas pas mani pc geriau atrodo…

nesiparink, mes visus apspardom… vieni pritampa ir ju lygis akivaizdziai keiciasi, kiti bega lauk. Pasikratosiu - kiekvienas spyris i minksta vieta yra postumis i prieki, tad sukask dantukus, kentek ir dirbk…

Na, taip Mirkt Taciau karatsi tas “spyris” gali uzmusti visa poleki, optimizma ir nora dirbti - tobuleti… Juk negali iskart sukurti sedevro. Reikia ir prisvilusiu “blynuku” Mirkt

Oi kokie teisingi Barracudos zodziai… Absoliuciai pritariu!

Tik per meetus nesispardom Cha cha kas alu kas arbata, kas dar ka stipresnio gurksnoja Cha cha